Audi A4 2.5 tdi "chrome"

Audi A4 2.5 tdi "chrome"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neznam sad koji ti je bolji..al na ovo auto trazi sto kvalitetni..jer ipak je ovo masina novija..i treba da ima sve skupocjeno.a ne nesto bezzz..

pozz
 
Član
Woofer je napisao(la):
koliko ti trosi dizela ? po gradu, otvoreno ??

Nisam ga još probao na otvorenom al je prosjek bio 7 litara kad ga stari dovlaćio iz njemačke. A meni po sarajevskom saobracaju prosjek uvijek oko 10 kada normalno vozim.



USPUT DA PITAM: imam problem mali. volio bi pravo nazad staviti dvije lijepe rorice heh ali neznam šta cu sa karambolkom. morao bi na dva mjesta ono rezat karambolku pošto imam dva lonca. A to nedolazi u obzir. Šta bi mogao uraditi? Il gdje mogu naci original zadnju karambolku. A cijeli lonac sad za sad nebi mijenjaoo jer je ipak original najbolji. A ovo samo radi optike....
 
Agrez je napisao(la):
Woofer je napisao(la):
koliko ti trosi dizela ? po gradu, otvoreno ??

Nisam ga još probao na otvorenom al je prosjek bio 7 litara kad ga stari dovlaćio iz njemačke. A meni po sarajevskom saobracaju prosjek uvijek oko 10 kada normalno vozim.



USPUT DA PITAM: imam problem mali. volio bi pravo nazad staviti dvije lijepe rorice heh ali neznam šta cu sa karambolkom. morao bi na dva mjesta ono rezat karambolku pošto imam dva lonca. A to nedolazi u obzir. Šta bi mogao uraditi? Il gdje mogu naci original zadnju karambolku. A cijeli lonac sad za sad nebi mijenjaoo jer je ipak original najbolji. A ovo samo radi optike....

ti bi ovako nesta jeli?:icon_question:[attachment=9838][attachment=9839]
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
Agrez je napisao(la):
Woofer je napisao(la):
koliko ti trosi dizela ? po gradu, otvoreno ??

Nisam ga još probao na otvorenom al je prosjek bio 7 litara kad ga stari dovlaćio iz njemačke. A meni po sarajevskom saobracaju prosjek uvijek oko 10 kada normalno vozim.



USPUT DA PITAM: imam problem mali. volio bi pravo nazad staviti dvije lijepe rorice heh ali neznam šta cu sa karambolkom. morao bi na dva mjesta ono rezat karambolku pošto imam dva lonca. A to nedolazi u obzir. Šta bi mogao uraditi? Il gdje mogu naci original zadnju karambolku. A cijeli lonac sad za sad nebi mijenjaoo jer je ipak original najbolji. A ovo samo radi optike....

ti bi ovako nesta jeli?:icon_question:

pa eto baš oblik nije TOLIKO bitan al DA tako nešto bi htio. na bilo koji nacin ali kolko tolko kvalitetan...
 
Agrez je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
Agrez je napisao(la):
Woofer je napisao(la):
koliko ti trosi dizela ? po gradu, otvoreno ??

Nisam ga još probao na otvorenom al je prosjek bio 7 litara kad ga stari dovlaćio iz njemačke. A meni po sarajevskom saobracaju prosjek uvijek oko 10 kada normalno vozim.



USPUT DA PITAM: imam problem mali. volio bi pravo nazad staviti dvije lijepe rorice heh ali neznam šta cu sa karambolkom. morao bi na dva mjesta ono rezat karambolku pošto imam dva lonca. A to nedolazi u obzir. Šta bi mogao uraditi? Il gdje mogu naci original zadnju karambolku. A cijeli lonac sad za sad nebi mijenjaoo jer je ipak original najbolji. A ovo samo radi optike....

ti bi ovako nesta jeli?:icon_question:

pa eto baš oblik nije TOLIKO bitan al DA tako nešto bi htio. na bilo koji nacin ali kolko tolko kvalitetan...

orginal s-line audi ima takve karambolke,vidi u audi servisu,ili ako mozes stupit u kontakt s nekom tuning kucom kao ova hofele iz njemacke,a sigurno ima i kod nas negdje
 
Super Moderator
i ja isto ne volim chrome... gril moze proc al ispod one chrome lajsne sto si stavljao skidaj pod hitno... audi je uostalom super, cuvaj ga... i ja ti predlazem da stavis onaj spojler na gepek od S4 :D
 
Član
audi je mjera prava, mozda jos kakve stope, ali i nisu toliko potrebne, to za rorice mozes kod plasticara da ti izreze i lijepo obradi karambolku.... ;) samo prvo skini branik, stavi rore i pravac kod plasticara....
 
Super Moderator
stopke i farove ne diraj :D samo te chrom poskidaj sto svi govore i rore uradi i S4 spojler... to je to, nista pretjerano
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top