Audi A4 2.5 tdi "chrome"

Audi A4 2.5 tdi "chrome"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo poslje što sam stavio slike bivše vozilice:
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=11014
da stavim i slike sadašnjeg auta. Jaran mi je iz šale izmislio ime za audia Chrome Quattro hehehe

Audi A4 2.5 TDI quattro v6
opremu koju sam ja dodavao do sada:
-Chromirani grill
-17" felge
-chrome lajsne i chrome detalji
-i malo sam se zabavio oko unutrašnjosti takodje sa nekim chrome stylingom
-držači za tablice

[attachment=9830]

[attachment=9832]

[attachment=9831]

[attachment=9833]

A u sljedece vrijeme cu se zabaviti oko motora i tuninga. Mozda chip i tako to. Pa cemo još malo vanjski izgled promjeniti al ne previše...
Šta mislite ljudi, šta bi valjalo još staviti a šta mi nebi preporučili???
 
Član
RE: Audi A4

Opppaaa extra si ga sredio svaka cast.....................dobar pravo.
 
RE: Audi A4

vozdra

audi je dobar nema sta,samo kako si kreno sa chromiranjem ti ces ga unakazit,npr.2 slika od gore pozadi taj komadic lajsne sta ce ti to,izgleda uzas,pa ti komadici ispod farova naprijed uzasno,skini to ko prijatelju ti govorim,ne pravi od auta kich,kad imas stvarno lijepo auto,ni u cemu ne pretjeruj,sve decentno i elegantno


pozzzzz frekijaaaaaaa;)
 
Član
RE: Audi A4

Frenkie-3B je napisao(la):
vozdra

audi je dobar nema sta,samo kako si kreno sa chromiranjem ti ces ga unakazit,npr.2 slika od gore pozadi taj komadic lajsne sta ce ti to,izgleda uzas,pa ti komadici ispod farova naprijed uzasno,skini to ko prijatelju ti govorim,ne pravi od auta kich,kad imas stvarno lijepo auto,ni u cemu ne pretjeruj,sve decentno i elegantno


pozzzzz frekijaaaaaaa;)

ma ne ba gdje cu se ljutit normala. Hvala za koment. Neg da budem iskren što se tiče lajsni kada sam ga nedavno kupio imao je par lajsni (tj. i taj komadic dole) zato mi je i dalo ideju da stim nastavim. upravu si. al neznam čime je lik lijepio ovo nesmijem skinuti hehe. A ja sam radio ove lasjne naprijed ispod grila dole kod maglenki i ispod farova. Al necu više neboj te se hehe.
 

JD.

Član
super auto ko auto, ekstra motor... ali meni je ovo uzasno sto si radio... pogotovo krom lajsnice na crnu plastiku (u donjem dijelu branika koji nije ofarban)...
 
RE: Audi A4

Agrez je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
vozdra

audi je dobar nema sta,samo kako si kreno sa chromiranjem ti ces ga unakazit,npr.2 slika od gore pozadi taj komadic lajsne sta ce ti to,izgleda uzas,pa ti komadici ispod farova naprijed uzasno,skini to ko prijatelju ti govorim,ne pravi od auta kich,kad imas stvarno lijepo auto,ni u cemu ne pretjeruj,sve decentno i elegantno


pozzzzz frekijaaaaaaa;)

ma ne ba gdje cu se ljutit normala. Hvala za koment. Neg da budem iskren što se tiče lajsni kada sam ga nedavno kupio imao je par lajsni (tj. i taj komadic dole) zato mi je i dalo ideju da stim nastavim. upravu si. al neznam čime je lik lijepio ovo nesmijem skinuti hehe. A ja sam radio ove lasjne naprijed ispod grila dole kod maglenki i ispod farova. Al necu više neboj te se hehe.


probaj polako sa fenom zagiji i odlepljuj polako,pa posle malo na krpicu benzina i ocistis ostatak,sto je ostalo od ljepila,nista se ne boj samo polako,to je ona traka sa dvije strane,nije problem
 
folijee bi dobro sjele i imas dobre led stope za ovo autoo..e to bi dobro sjeloo..
a previse ti je jarane chroma..a ti kako hocess....
pozz
 
Član
dobar audi do bola... posebno mi se motor svidja.... ako bog da.... i ja sam planiro... nekad sebi uzeti ovog.... audia
 
mozda ima xenon, ovako je u mene isto bilo..samo sto je bilo sa manje kelvina..al bilo bi mu dobro da stavi 6000K ili 8000K..
 
Član
skini chrom fazone,xenon,folije i mozda neki decentni spojler na zadnju haubu,ona "ivica" il slicno nesto
avdija je extra,to je 170KS?
 
Član
edoze je napisao(la):
skini chrom fazone,xenon,folije i mozda neki decentni spojler na zadnju haubu,ona "ivica" il slicno nesto
avdija je extra,to je 170KS?

hvala za koment :) a nemam xenon al bi volio ugraditi. valja li ovaj sto se ovdje reklamira na bhtuning.com? ovo 200KM? folije cu takodje al sam zaljubljen u ovu njegovu guzu a pogotovo gornji dio pa mi je žao stavljati spojler. A ovo je 179 ali za stalno zaokružim na 180KS jer sam i ja u autu hahah
 
Član
Chrom moze ostati an ovu boju, nije previse odbojan ali ga ne stavljaj vise...ono sto bi ti savjetovao je da pofarbas donji dio branika, jer chrom na sivu plastiku djeluje amaterski i neozbiljno :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top