Audi A4 2.0

Audi A4 2.0

Član
Ja ne znam gdje si ti zivio zadnjih 20 godina, pa si to tek sad ustanovio... Ti si cak dobro prosao, mogao si ostati bez ponekog stakla, ostati sa probusenom gumom, itd. :meh:
Tek ih imam 22, tek u poslednje dvije-tri godine sam stao fino na noge i prosle godine uzeo sebi auto, poceo ga sredjivati a ljudima to izgleda sve vise para oci... Sad trebam ocekivati svaki vikend da mi nesto fali na autu... katastrofa
 
Član
I da ljubomora se nastavlja
Jedan poklopac felgi unisten a drugi nije uspio...
Dokle...
Zalosno da temu updejtujem samo ruznim stvarima, al' eto sta je tu je...
ea6ce0a33195f60a6e4e30a1889c25a4.jpg
bcfd56d14d94ebc5df470bead49d1fe6.jpg
65764865f5b46dfd50af9d6c9bd1dd19.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Član
Eh ovo vise nije ljubomora.. bez uvrede, ali ne vozis Maseratija pa da toliko budu ljubomorni.
Ti si se nekome dobro zamjerio, a ti probaj skontati kome :D
 
Član
Eh ovo vise nije ljubomora.. bez uvrede, ali ne vozis Maseratija pa da toliko budu ljubomorni.
Ti si se nekome dobro zamjerio, a ti probaj skontati kome :D
To i jeste problem sto se nikome nisam zamjerio, nit se kurcim autom ni nista. Znas kako glup osjecaj kad ustanes ujutru i zateknes takve stvari...
Ne vozim Maseratija ali meni vrijedi kao da je Maserati ;)
 
Član
To i jeste problem sto se nikome nisam zamjerio, nit se kurcim autom ni nista. Znas kako glup osjecaj kad ustanes ujutru i zateknes takve stvari...
Ne vozim Maseratija ali meni vrijedi kao da je Maserati ;)

Joj 'vako kad se nalozi i jos kad mi namigusu ovu posalje... :D Jebo ga ti, znam da vrijedi, ne omalovazavam, ali ti govorim da ima neka pozadinska prica iza toga svega. Znam da su ljudi stoka, ali da ti svako malo cine stetu na autu zbog ljubomore, nema sanse. Meni su npr. isparali auto, nikome se nisam zamjerio, nije neko aman zaman auto, ali je bila Zeljina zastavica okacena za retrovizor.. I skontao sam na tezi nacin da je moram skinuti... Zato ti kazem, probaj se sjetiti jesi li sta kome uradio ili nesto...
 
Član
Joj 'vako kad se nalozi i jos kad mi namigusu ovu posalje... :D Jebo ga ti, znam da vrijedi, ne omalovazavam, ali ti govorim da ima neka pozadinska prica iza toga svega. Znam da su ljudi stoka, ali da ti svako malo cine stetu na autu zbog ljubomore, nema sanse. Meni su npr. isparali auto, nikome se nisam zamjerio, nije neko aman zaman auto, ali je bila Zeljina zastavica okacena za retrovizor.. I skontao sam na tezi nacin da je moram skinuti... Zato ti kazem, probaj se sjetiti jesi li sta kome uradio ili nesto...
Ne lozim vec ti kazem da je ljubomora i da je kod nas u mjestu tako i da su ljudi zavidini sta god da dobro uradis.
 
Član
Ne lozim vec ti kazem da je ljubomora i da je kod nas u mjestu tako i da su ljudi zavidini sta god da dobro uradis.
Svugdje su, vjeruj mi. Ne znam kako bi to mogao rijesiti osim da ga parkiras negdje pod kamerom, da stavis unutrasnju kamericu da snima kad ti nisi u autu ili nesto na taj fazon...
 
Član
Svugdje su, vjeruj mi. Ne znam kako bi to mogao rijesiti osim da ga parkiras negdje pod kamerom, da stavis unutrasnju kamericu da snima kad ti nisi u autu ili nesto na taj fazon...
Krivo mi jbt sta mu znaci to sto ce meni nanijeti stetu... nesto moram skontat

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Top