Audi A4 2.0

Audi A4 2.0

Član
Evo da i ja predstavim svog ljubimca kojeg sam uzeo prije nove godine ali sad stigoh da napravim ovu temu pokazem neke detalje koje sam do sad uspio uraditi
Audi A4
Model B6 2001
Motor 2.0 benz
200.xxx km
Fabricke alu felge 16ke
-Slika nakon prvog pranja

XLeBmbg.jpg

V3wwuCO.jpg

-Ubrzo nakon kupovine uradjen servis
29ijeEj.jpg

Ugradnja LED osvjetljenja:
-Enterijer
-Duga, kratka i poziciona svjetla
-Osvjetljenje tablica


-Kupljena, ofarbana i ugradjena "ajkula" antena (imitacija)
PoFDpIe.jpg

-Posto su fabricke vec bile pohabane odlucio sam nabaviti nove patosnice u crnoj boji sa crvenim koncima
1nC7bbg.png
ALii2xq.png

Onda su na red dosle felge, dugo sam bio u potrazi da nadjem bas ono sto meni odgovara.
I konacno sam nasao to sto mi treba a u pitanju su:

Felge: Oxigin
Velicina: 17zoll
Boja: Crna (klavir lak)
Gume: Zimske 2017 ultra grip
Debljina: 45

xzPk5mw.jpg
FZhOLWS.jpg

-Dok su bile u transportu do Bosne, radilo se na kocionim celjustima
-Sve je skinuto i ocisceno kako treba i ofarbano u crvenu boju

ECDjNXK.jpg
An14FqD.jpg

-Novi cepovi za sarafe u klavir crnoj boji
NOvCJl4.jpg

-Trenutno to izgleda ovako
yHQ5XSn.jpg
hlZpdQX.jpg


U planu da se odradi:
- Zatamnjivanje zadnjih vrata
- Presvlacenje sjedista u crnu kozu sa crvenim koncima
- Jos uvijek trazim spojler(lip) od S Line modela
- Farbanje donjih dijelova branika u boju auta(PS: ne znam zbog cega to fabrika nije radila)
- Ubacivanje 2 DIN konzole i neki fin radio sa vecim ekranom(trenutno obicni JVC radio u njemu)


Nadam se da nisam bio naporan i da cete mi napisati vasa misljenja i dobronamjerne savjete
Dobrodosla pomoc ako neko ima informacije gdje mogu nabaviti neke fine detalje za ovaj model auta
 
Autic ti je super, samo ga jos malo spustis i to je to.
Sto se mene tice nebi ni trebao zatamljivati stakla.
 
Član
Autic ti je super, samo ga jos malo spustis i to je to.
Sto se mene tice nebi ni trebao zatamljivati stakla.
Hvala drug
Sto se tice spustanja ne znam da li cu to uopste raditi jer nasi putevi su katastrofa a auto koristim svakodnevno
Stakla sam planirao uraditi mada su ona sama po sebi veci tamnija

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Član
Auto je super, po enterijeru deluje da je ocuvan, nisi spomenuo jel ide plin u njega ili ne, a model felne je ok samo sto po meni ta crna boja felni je nekako zatvori i deluje mi i manje a i neprimetno, mada o ukusima ne treba raspravljati

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Auto je super, po enterijeru deluje da je ocuvan, nisi spomenuo jel ide plin u njega ili ne, a model felne je ok samo sto po meni ta crna boja felni je nekako zatvori i deluje mi i manje a i neprimetno, mada o ukusima ne treba raspravljati

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Ne, ne ide plin u njega
Da u pravu si kad se gleda ovako preko slika bas izgleda manje ali uzivo je druga prica. Tako sam se ja razocaro jer su postavljene dok ja nisam bio tu i dobio sam slike na kojima to nije to... ali sad kad vidim uzivo druga prica
Hvala u svakom slucaju

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Top