Audi A4 1.8T 150KS QUATTRO

Audi A4 1.8T 150KS QUATTRO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Rijedak auto ove marke da mi se dopada.;)
Posebno motor, ali nekako mi je za ovaj auto malo tih 150KS. Vozao sam se malo u ovakvom sa 170 ili 175KS, Amerikanac i čini mi se da mu ne bi bilo na odmet još malo snage.;)
Daj ba,kod mene bio tdi od 130 ks i bas fino ide.Ovo je putnicki automobil.

Buraz, snage nikad dosta. E sad, da li je do ovog auta, ali mi se stvarno učinilo da ne ide baš da se oduševiš. Svidjelo mi se što neće skoro pa nikako da kliže u startu, fino se ispuca, ali kasnije ne puni kazaljke baš brzo. To je moje iskustvo, a dizel sa benzinom ne bih da poredim.
 
Član
dobar audi,svidjami se,sto oggyboy kaze trebo bi mu chip ja nebi reko,al opet konja nikad dosta,u mene je rodjak imo tdi 130ks,i iso je ko lud,a sad je uzeo a4 b8 onaj najslabiji 2.0 tdi 120ks,i daleko slabije,do jedno 110kmh ide i moze se pratit sa passatom 130ks,a preko audi fino zaostaje,e sad on ima i siroke gume (245/45-18) i to ga sigurno usporava,i tezak je pofino
al ovaj tvoj sigurno ide ko svjetlica
 
Super Moderator
Ja sam imao dvije cetvorke 1.8T quattro doduse jedna je bila B5 a druga B6 i obe su imale 170KS. B5 je isla bolje al je bila manual i to je auto super islo nije mu trebalo vise snage a ovaj B6 je bio tiptronic i isao je malo slabije al poprilicno dobro... ovaj od 150 ks sigurno ide slabije al daleko od toga da ne ide ;)
 
Član
Lijep auto, mislim da je neko s foruma bio kratko vlasnik(član 16v tako nešto) , vidio sam ga da je u zadnje vrijeme često bio na piku (mjenjao vlasnike) (ja sam ga bio gledao prije godinu dok je bio kod čovjeka u Gradišci)
Ako nije tajna koliko je sad tebe izašao?
 
OggyBoy je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Rijedak auto ove marke da mi se dopada.;)
Posebno motor, ali nekako mi je za ovaj auto malo tih 150KS. Vozao sam se malo u ovakvom sa 170 ili 175KS, Amerikanac i čini mi se da mu ne bi bilo na odmet još malo snage.;)
Daj ba,kod mene bio tdi od 130 ks i bas fino ide.Ovo je putnicki automobil.

Buraz, snage nikad dosta. E sad, da li je do ovog auta, ali mi se stvarno učinilo da ne ide baš da se oduševiš. Svidjelo mi se što neće skoro pa nikako da kliže u startu, fino se ispuca, ali kasnije ne puni kazaljke baš brzo. To je moje iskustvo, a dizel sa benzinom ne bih da poredim.
Samo ti kazem,s obzirom da je putnicko auto u pitanju,ne moze se rec da ne ide dobro sa tom snagom.A posto se radi o turbo masini,mozda je taj tvoj imo nekih problem oko turba,sto je vrlo moguce na ovim autima.
Ja sam strastveni ljubitelj oktana,ali kakve veze ima dizel benzin,100 ks je 100 ks u tdi-u kao i u tfsi-u.
 
Član
dado307 je napisao(la):
dobar audi pravo ;) eldin=cile? ili sam pomijesao

Eldin je!!!! :cool:




duleprof je napisao(la):
Lijep auto, mislim da je neko s foruma bio kratko vlasnik(član 16v tako nešto) , vidio sam ga da je u zadnje vrijeme često bio na piku (mjenjao vlasnike) (ja sam ga bio gledao prije godinu dok je bio kod čovjeka u Gradišci)
Ako nije tajna koliko je sad tebe izašao?

Mene je izasao 18.000KM,naravno da nije tajna .... :icon_smile:

Platio sam ga manje ali sam u prvih mjesec dana mnogo u njega ulozio npr. auto je odmah kompletno ofarbano,ugradjeni xenoni,zatamnjena stakla,uradjen veliki servis i uz to zamijenjeno jos mnogo dijelova....zamijenjen set lafeta itd...itd....



BlackPrince86 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Rijedak auto ove marke da mi se dopada.;)
Posebno motor, ali nekako mi je za ovaj auto malo tih 150KS. Vozao sam se malo u ovakvom sa 170 ili 175KS, Amerikanac i čini mi se da mu ne bi bilo na odmet još malo snage.;)
Daj ba,kod mene bio tdi od 130 ks i bas fino ide.Ovo je putnicki automobil.

Buraz, snage nikad dosta. E sad, da li je do ovog auta, ali mi se stvarno učinilo da ne ide baš da se oduševiš. Svidjelo mi se što neće skoro pa nikako da kliže u startu, fino se ispuca, ali kasnije ne puni kazaljke baš brzo. To je moje iskustvo, a dizel sa benzinom ne bih da poredim.
Samo ti kazem,s obzirom da je putnicko auto u pitanju,ne moze se rec da ne ide dobro sa tom snagom.A posto se radi o turbo masini,mozda je taj tvoj imo nekih problem oko turba,sto je vrlo moguce na ovim autima.
Ja sam strastveni ljubitelj oktana,ali kakve veze ima dizel benzin,100 ks je 100 ks u tdi-u kao i u tfsi-u.

Ovom autu strasno fali neki kvalitetan remap i onda bi se moglo reci da je auto kompletno!!! Mislim da sam sve sa tim rekao ....
 
Član
Mene je izasao 18.000KM,naravno da nije tajna .... Icon_smile

Platio sam ga manje ali sam u prvih mjesec dana mnogo u njega ulozio npr. auto je odmah kompletno ofarbano,ugradjeni xenoni,zatamnjena stakla,uradjen veliki servis i uz to zamijenjeno jos mnogo dijelova....zamijenjen set lafeta itd...itd....

Dobro onda kad sam ga ja pitao (jedno godinu i po) za keš je bila 14.500km,ali meni to nije odgovaralo jer sam htio zamjenu +doplatu a čovjek tada puno snizio cijenu mog auta pa se nismo dogovrili...
uglavnom lijep auto
 
Član
Dobro onda kad sam ga ja pitao (jedno godinu i po) za keš je bila 14.500km,ali meni to nije odgovaralo jer sam htio zamjenu +doplatu a čovjek tada puno snizio cijenu mog auta pa se nismo dogovrili...
uglavnom lijep auto
[/quote]


Sa sigurnoscu mogu reci da to vise nije onaj stari Audi..... Sada je auto u mnogo,mnogo boljem stanju .... dosta toga je promijenjeno i ulozeno u njega....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top