Audi A4 1.8T 150KS QUATTRO

Audi A4 1.8T 150KS QUATTRO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Razmisljam o tome da stavim distancere na automobil!!

Felge su 17" sa gumama 235/45

HAJMO LJUDI,SAVJETI SU DOBORODOSLI!!!
 
Član
auto je zvijerka,svaka cast....a moj neki prijedlog ti je da nemas potrebe stavljati distancere zato sto imas siroke gume:icon_eek:,toliko su siroke od 8,tako da ja ne bih to radio...a na tebi je da odlucis;)
 
Početnik
Nezz jel ti s-line,ako jeste nemozes staviti deblje od 8 mm inace struze nazad,tako je barem meni bilo,zato sam i skinuo.Ako nije spusten ili s-line nemoj stavljat jer po meni to izgleda glupo na visokom autu ;)
Btw dobra strojka
EDIT.vidim da je s-line ali je vislji nego sto je moj bio. ;)
 
Član
drale je napisao(la):
auto je zvijerka,svaka cast....a moj neki prijedlog ti je da nemas potrebe stavljati distancere zato sto imas siroke gume:icon_eek:,toliko su siroke od 8,tako da ja ne bih to radio...a na tebi je da odlucis;)

Ako je 235 guma vjerovatno je 9J felga.. Ono da nije razvučena.
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Nezz jel ti s-line,ako jeste nemozes staviti deblje od 8 mm inace struze nazad,tako je barem meni bilo,zato sam i skinuo.Ako nije spusten ili s-line nemoj stavljat jer po meni to izgleda glupo na visokom autu ;)
Btw dobra strojka
EDIT.vidim da je s-line ali je vislji nego sto je moj bio. ;)

S-line je podvozje!!


:icon_rolleyes:
 
Početnik
eLd1n je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Nezz jel ti s-line,ako jeste nemozes staviti deblje od 8 mm inace struze nazad,tako je barem meni bilo,zato sam i skinuo.Ako nije spusten ili s-line nemoj stavljat jer po meni to izgleda glupo na visokom autu ;)
Btw dobra strojka
EDIT.vidim da je s-line ali je vislji nego sto je moj bio. ;)

S-line je podvozje!!


:icon_rolleyes:

Da ali je dosta vislji nego u mene,u mene jedva 2 prsta stanu.
Nez vjeruj radije sacekaj nabavi vece i mocnije fele pa onda stavi distancere,ljepse ce bit tako.
 
Član
distancere ako budeš stavljao moraš iste na sva 4 točka, zato što je quattro, ali mislim da nema potrebe, popunjen je on odlično, oz vela ima dobar ET ;) a i kad su malo uvučeniji točkovi auto izgleda spušteniji :)
samo ti to čipuj buraz, to će ti najviše navlaćiti osmjeh na lice :D potežak je on za tih 150 ks
 
GTI TDI je napisao(la):
distancere ako budeš stavljao moraš iste na sva 4 točka, zato što je quattro, ali mislim da nema potrebe, popunjen je on odlično, oz vela ima dobar ET ;) a i kad su malo uvučeniji točkovi auto izgleda spušteniji :)
samo ti to čipuj buraz, to će ti najviše navlaćiti osmjeh na lice :D potežak je on za tih 150 ks

I ja sam mislio tako, jaran stavio na quattra samo nazad po dva cm distancere i nema nikakvih problema niti mu se sta pali :icon_question:
 
Član
milanelo je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
distancere ako budeš stavljao moraš iste na sva 4 točka, zato što je quattro, ali mislim da nema potrebe, popunjen je on odlično, oz vela ima dobar ET ;) a i kad su malo uvučeniji točkovi auto izgleda spušteniji :)
samo ti to čipuj buraz, to će ti najviše navlaćiti osmjeh na lice :D potežak je on za tih 150 ks

I ja sam mislio tako, jaran stavio na quattra samo nazad po dva cm distancere i nema nikakvih problema niti mu se sta pali :icon_question:

neće mu se ništa paliti osim možda novčanika u dogledno vrijeme kad sjebe diferencijal
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
distancere ako budeš stavljao moraš iste na sva 4 točka, zato što je quattro, ali mislim da nema potrebe, popunjen je on odlično, oz vela ima dobar ET ;) a i kad su malo uvučeniji točkovi auto izgleda spušteniji :)
samo ti to čipuj buraz, to će ti najviše navlaćiti osmjeh na lice :D potežak je on za tih 150 ks

Moraju se staviti isti naprijed i nazad,kolega mi je na murana stavio razlicite dimenzije guma i diferencijal mu je otisao u P.M.

A cip ide obavezno,dosta je lijen....

;);)
 
Super Moderator
Sarajlic je napisao(la):
Da ali je dosta vislji nego u mene,u mene jedva 2 prsta stanu.
Nez vjeruj radije sacekaj nabavi vece i mocnije fele pa onda stavi distancere,ljepse ce bit tako.

Ma u tebe propali amortizeri :lol:

Ja ne bi stavljao distancere...po meni nije zdrav ;)

GTI TDI je napisao(la):
milanelo je napisao(la):
I ja sam mislio tako, jaran stavio na quattra samo nazad po dva cm distancere i nema nikakvih problema niti mu se sta pali :icon_question:

neće mu se ništa paliti osim možda novčanika u dogledno vrijeme kad sjebe diferencijal

Debeli potpis ;)
 
Član
NABAVILO SE NEKIH UKRASA ZA AUTO,PA DA SE MALO POHVALIM!!
Zahvaljujem clanu "tito_i_partija" na uslugama kupovine na ebay.de.... :)


S4 LAJSNE VRATA



OVAKO BI TO TREBALO IZGLEDATI NA AUTOMOBILU :D


2DIN Player KENWOOD DDX5026



2DIN KONZOLA


RAZMISLJAM I O TOME DA KUPIM RS6 FELGE 18",LIP SPOJLER I AJKULA ANTENU... ,SAMO NEZNAM KAKO BI SE FELGE UKLOPILE NA MOJ AUTOMOBIL PA SAM U VELIKOJ DILEMI...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top