Audi A3

Audi A3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Adnan_1.8T je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Aha oki samo reci koji je to caspis da se kupi :icon_biggrin:

Kad bude javim,a casopis je proAuto,ja mislim da bi trebalo biti za nekih mjesec dana

cestitke
xyxthumbs.gif
 
Bolje su mu ove stope puno ;) inače ne znam jesam šta prije komentarisala al extra je :icon_smile: (meni Audi svakako mora da bude extra, al neki su posebno :) )
 
Član
hmm po slikama meni su nekako bolje bile one prije al dok nevidim uzivo mozda i promjenim misljenje ;)
 
BHT Ovisnik
ove stopke i novi farovi su mnogo lijepsi,audi je perverzija,za to nema riječi:icon_smile:
 
Kile-sta da kazem meni su sad ove ljepse i vise vuku ka fabrickim,one su mi malo isfurale

CoL3-99 - hvala;)

Noke - na volvu su felge extar samo da su malo vece,al momak kaze i ovo je previse

_JokeR_ - a gdje je skola pa ja cesto prolazim


Pozz svima
 
Član
I meni su bolje ove nove stopke , a vidio sam te ja neki dan sa ovim momkom sto vozi Volva ispred Shopinga na grbavici i bash gledam onaj volvo stock a lijep drama sa ovim felgama ...

A tvoj auti prica za sebe ;)
 
DiAbLo je napisao(la):
I meni su bolje ove nove stopke , a vidio sam te ja neki dan sa ovim momkom sto vozi Volva ispred Shopinga na grbavici i bash gledam onaj volvo stock a lijep drama sa ovim felgama ...

A tvoj auti prica za sebe ;)

Sto se nisi javio da pijemo kafu,nemoj da se stidis:D
 
Član
Adnan_1.8T je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
I meni su bolje ove nove stopke , a vidio sam te ja neki dan sa ovim momkom sto vozi Volva ispred Shopinga na grbavici i bash gledam onaj volvo stock a lijep drama sa ovim felgama ...

A tvoj auti prica za sebe ;)

Sto se nisi javio da pijemo kafu,nemoj da se stidis:D

Javio bi se al sam bio sa djevojkom mi taman krenuli na kafu :)

Kad te vidim a budem sam , skacem ti na haubu :D
 
DiAbLo je napisao(la):
Adnan_1.8T je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
I meni su bolje ove nove stopke , a vidio sam te ja neki dan sa ovim momkom sto vozi Volva ispred Shopinga na grbavici i bash gledam onaj volvo stock a lijep drama sa ovim felgama ...

A tvoj auti prica za sebe ;)

Sto se nisi javio da pijemo kafu,nemoj da se stidis:D

Javio bi se al sam bio sa djevojkom mi taman krenuli na kafu :)

Kad te vidim a budem sam , skacem ti na haubu :D

Dogovoreno;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top