Audi A3

Audi A3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
super, ajd kad se to zavrsi da idemo slikati se vise, nadam se da ce ista kombinacija boja ostati, ili ce to biti tajna
steta sto je ona boja skupa bio bi prejeban u flip-flop ;)
 
IGY je napisao(la):
super, ajd kad se to zavrsi da idemo slikati se vise, nadam se da ce ista kombinacija boja ostati, ili ce to biti tajna
steta sto je ona boja skupa bio bi prejeban u flip-flop ;)

Vec smo se dogovorili za slikanje,kombinacije ce ostati ista smo ide druga bjela,jeli ti to amel pricao za flip-flop
 

IGY

Član
jeste, bas steta, jbg skupa je boja pravo, ali bi bila perverzija cista
i da ko sto ti i JD rece ne farbaj pragove :cool:
 
Član
steta sto se opet mora radit...kako sam cuo,nije ni blizu kvalitetno uradjen koliko bi trebalo da bude:icon_sad:
izgled je extra,al cemu izgled ako je kvalitet los....sretno,i da napokon imas auto onakvo kakvim si ga zamislio prije pocetka projekta
 
Znci auto se opet ofarbalo,nije ni blizu kako je prosli puta bilo,uradjeno je pa skoro do maximuma,zatvoreni bocni zmigavci i uklonjena krovna antena.
A sto se tice pragova pragovi su rigerovi pa sam htio kao sa ovih slika da uradim ustvari ofarbamž,posto je unutrasnji dio malo uvucen unutra.
 
Član
Adnan_1.8T je napisao(la):
Znci auto se opet ofarbalo,nije ni blizu kako je prosli puta bilo,uradjeno je pa skoro do maximuma,zatvoreni bocni zmigavci i uklonjena krovna antena.
A sto se tice pragova pragovi su rigerovi pa sam htio kao sa ovih slika da uradim ustvari ofarbamž,posto je unutrasnji dio malo uvucen unutra.

To je dobra ideja
 
Legend
svaka cast buraz, jedva cekam da ga vidim na ulici, i takmicenjima naravno ;);)

aj pa zovi na kaficu da popricamo koju :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top