Audi A3, Sarajevo

Audi A3, Sarajevo

Vaša mišljenje??

  • Bezveze

    Votes: 3 5,6%
  • Nije loÅ¡

    Votes: 7 13,0%
  • Dobar

    Votes: 31 57,4%
  • Odličan

    Votes: 13 24,1%

  • Total voters
    54
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hmmmm,ja ipak dajem glas za "dobar"...isto kao da mi nesto fali na njemu...iako je kulturno uredjen opet mu nesto fali
 
Putovanja.ba
Administrator
Meni nije los, moze ovo i bolje, ipak glas za dobar s obzirom kako je tesko kod nas istana autu uraditi, a ovaj je sa mjerom bez nekih bezvze stvari.
 
ustvari,ima li neka lista prerada koje su radjene na ovom A3,meni ne izgleda da ih ima dosta...Bas me zanima jeli spusten ili je fabricki...
 
Član
Felge 17" momo ne znam koji tacno model
Opruge H&R -30
Angel eyes
Stopke Lexus chrome style
Maska bez znaka Kamei...
 
Član
Auto sredjeno sa ukusom sve u svemu. I opet s obzirom na nase uvjete nije ono bas ni mali spisak opreme,ulozeno je para to se vidi.
 
Član
Lijep auto , samo da je još malo "niži" i pod hitno bih promjenio štope .. Ovaj Lexus style ne stoji baš dobro svim autima .. Moje skromno mišljenje ..
 
Član
... uzeti crni sprej za stopke i ofarbati ih... lexus izgleda fenomenalno navece, ali po danu ... bljaks... zato crni i baciti 2 ruke pljus pljus i do jaja brate :)
 
danas sam vidio jednog jako slicnog ili istog audi-a pa me zanima jel moguce da je lik ofarbao stopke u crno???
 
ja danas izlazim ispred zgrade i taman da udjem u auto vidim prema meni ide neki audi,naprijed identican ovom,extra zvuk,ja reko aha evo ga to je taj,kad on prodje a ono crne stopke...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top