Audi A3, Sarajevo

Audi A3, Sarajevo

Vaša mišljenje??

  • Bezveze

    Votes: 3 5,6%
  • Nije loÅ¡

    Votes: 7 13,0%
  • Dobar

    Votes: 31 57,4%
  • Odličan

    Votes: 13 24,1%

  • Total voters
    54
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
vala su mu bas stopke beze ne stoje mu nikako a i moglo se poraditi malo i na ispusnom sistemu po mom misljenju to mi je najljepsi dio na zadnjem dijelu auta, nekako ga otvara
 
Legend
svidja mi se audi,glas "DOBAR" a sto je dizlo dizlo haha,nije ni to lose,boze sacuvaj sta rade tdi novije generacije a + potrosnja se da trpiti i u bas najjacih....prije 10 - 15 godina dizlo je bilo govno a sad....
 
Legend
Fiesta_Boy je napisao(la):
nije DIZLO...procitaj sta je Edo napisao parpostova unazad
;-)


ups ma nema veze opet isto tako hah,ovo je 135 konja mislim,jednog takvog smo ja i buraz havarisali,imam i pokoju sliku stavicu kasnije,od tada ih bas i nevolim :icon_cry: al de .....
 
Legend
[attachment=211]
[attachment=212]
[attachment=213]
[attachment=214]

Lijevi i desni blatobran,desni far,branik komplet sa maskom,lijevi praag smo izvlacili,vrata...dole desna poluosovina....
 
pa jel se moze to popraviti...udesili ste ga pravo...steta auto je meni sminka teska sam od sebe,fabricki...koliko sada kosta takav audi sa takvim motorom kao kod tebe?
 
Legend
ma to je bilo ljetos,od kolege je,sve popravljeno,izaslo 3000 sa lakiranjem,......a neznam tacno koja je cjena u njega...nie skup benzinac bas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top