Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Evo sve sam procito i vidio od prve do zadnje strane, mogu reci samo gospocki uradjeno.
Kad kazem gospocki mislim predas auto, ljudi ti urade samo svoje ideje iznosis, kod nas sve lafo tuneri stave felge i bas da grmi,jedna ruka na volanu i ostar pogled i misli da je svu pamet svijeta pokupio.

Svaka cast druze samo napred
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Eh Ado care,be cool stay cool,auto je uradeno za 10,ima gresaka sitnih,ali ti ces to srediti,a za sudije pa ono je smjesno,da je onaj Ford bolji od Audija,hah nema sanse,a Golf da bude jos bolji od Audija,nema sanse,stvarno je zalosno ovogodisnje sudenje,styling je potpuno zapostavljen ove godine,valjda ce biti bolje od iduce godine,i drug puno srece u nastavku projekta
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

arminnn je napisao(la):
Evo sve sam procito i vidio od prve do zadnje strane, mogu reci samo gospocki uradjeno.
Kad kazem gospocki mislim predas auto, ljudi ti urade samo svoje ideje iznosis, kod nas sve lafo tuneri stave felge i bas da grmi,jedna ruka na volanu i ostar pogled i misli da je svu pamet svijeta pokupio.

Svaka cast druze samo napred

Slazem se sa tobom;)
Hvala
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Chuza je napisao(la):
Eh Ado care,be cool stay cool,auto je uradeno za 10,ima gresaka sitnih,ali ti ces to srediti,a za sudije pa ono je smjesno,da je onaj Ford bolji od Audija,hah nema sanse,a Golf da bude jos bolji od Audija,nema sanse,stvarno je zalosno ovogodisnje sudenje,styling je potpuno zapostavljen ove godine,valjda ce biti bolje od iduce godine,i drug puno srece u nastavku projekta

Hvala Chuza.
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

sve sam iscitao, samo ne znam koliko te je para izaslo do sad ? odokativno ? audi je zvijer, bijela moja omiljena boja sa crnim detaljima, perverzija... svaka cast care
 

IGY

Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ma sta te briga, furas svoj fazon i zaboli te sta drugi pricaju, radio si ga za sebe na za druge, to sto dodzes na style je da pokazes ono sto volis i za sta se zalazes
istina je da imas jos posla oko sitnica(one su najgore) ali i znaj da ce uvijek biti dusmana koji ce ti reci ne valja ti ovo nevalja ti ono
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ako 100.000 $ ulozis u auto, uvijek ce biti neko sto mu nesto nevalja ,) a to su u 90% kompleksasi sa autima tipa kontejner ili nesto slicno. nije bitno sta ti kaze nego ko ti kaze ,) zabrini se samo kad ti nesto loshe kaze neko ko ima BOLJE auto od tebe, a po mojoj procjeni ovaj audi je daleko najkompletnije auto na ovom forumu, zajedno sa Astra Bertone (narandjasto-crna) i BMW E36 (boja na isti fazon kao Astra) da u BiH generalno ima vishe takvih auta dosta bi bolje bilo za oci :), a i kao sto neko rece, nabace felge, zatamne stakla, stave ukrasni nastavak za auspuh (11  KM na autopijaci)... svaka cast ali... ,) sve najbolje u daljim radovima i uzivaj u svom autu to ti je najvaznije. Puno pozdrava
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Eh da jednu godinu kod nas dodje komisija sto ocjenjuje u Njemackoj ili negdje drugo, ti bi osvojio prvo mjesto svaki put za redom. No nasima se ni to ne bi svidjalo, pa bi digli pobunu i na kraju bi ti sam ostao na takmicenju. Tebi svaka cast, tesko je imati ovakvo auto, ja da sam na tvom mjestu, bolilo bi me koje mjesto osvajam, a pretpostavljam da i tebi to nije mjerilo. Uzivao bi svaki dan u autu i pogledima... nista ti vise i ne treba... pozz
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

IGY je napisao(la):
ma sta te briga, furas svoj fazon i zaboli te sta drugi pricaju, radio si ga za sebe na za druge, to sto dodzes na style je da pokazes ono sto volis i za sta se zalazes
istina je da imas jos posla oko sitnica(one su najgore) ali i znaj da ce uvijek biti dusmana koji ce ti reci ne valja ti ovo nevalja ti ono

slazem se
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Sta reci nego hvala na komentarima;)

Moram jos nesto reci vezano za auto znaci auto jos nije komplet zavrseno ima par sitnica da se zavrsi ali nista strasno vazno je da se glavno zavrsilo,a malo ce mo motor raditi nista specijalno.

Sto se tice takmicenja necu da komentarisem tako je bolje.

Pozz...
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ma sitnice su sitnice sama rijec govori :) sredices ti i to sto mislis da imash kao sto si i sve do sada siguran sam ,) jos jednom svaka cast za kompletan projekat i sretno sa radovima oko motora beze. uzivaj
 
Član
RE: Audi A3 powered by A3M & Caraudio.ba

nema sta .. projekat - cista 10-ka , upravu si za te sitnice , one su najgore al ima vremena ..!!

jarane , evo tacno sat i 15 min sjedim za komp. i citam komentare vezane za projekat audi a3...

polahko preko zime, cuvaj se , i sretno u buducim radovima , mislim da ih nemas puno .. jos jednom , sretno ..!!! :cool::cool:
 
RE: Audi A3 powered by A3M & Caraudio.ba

struja_sa je napisao(la):
nema sta .. projekat - cista 10-ka , upravu si za te sitnice , one su najgore al ima vremena ..!!

jarane , evo tacno sat i 15 min sjedim za komp. i citam komentare vezane za projekat audi a3...

polahko preko zime, cuvaj se , i sretno u buducim radovima , mislim da ih nemas puno .. jos jednom , sretno ..!!! :cool::cool:

Hvasla drug ;)
Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top