Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

drug samo naprijed
opet se ista prica ponavalja sa sudijama

ne znam sta bih ti rekao... po meni je to omalovazavanje tvog auta, al et..
toliko truda,novaca i opet.. ma jadno skroz.. nema dalje..
 

JD.

Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

@noke sta ces vise ocekivati kad daju samo jednu ocjenu za vanjski izgled haha :)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

.nOKe je napisao(la):
JD. je napisao(la):
@noke sta ces vise ocekivati kad daju samo jednu ocjenu za vanjski izgled haha :)

ma nist..
zalosno je..

Valjda će se sve to promijenuti, i mi bi trebali nekad postati jednaki sa cijelom EU, barem što se tiče pravilnika u ovom slučaju... nemogu da vjerujem da kod nas ljudi isad slabo cijene nečiji trud, rad, živce, i prije svega novac koji je neko u nešto uložio... stvarno nemam riječi.

Audi je desetka, pusti ti sve te priče i ocijene... samo pogledaj na narod oko sebe i sve će ti biti jasno kakav je tvoj audi. Naravno nemoj gledati na mali broj ljubomornih ljudi, gledaj na one realiste u životu ;)

pozz.
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

.nOKe je napisao(la):
drug samo naprijed
opet se ista prica ponavalja sa sudijama

ne znam sta bih ti rekao... po meni je to omalovazavanje tvog auta, al et..
toliko truda,novaca i opet.. ma jadno skroz.. nema dalje..

Noke hvala za misljenje.
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

antrax je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
JD. je napisao(la):
@noke sta ces vise ocekivati kad daju samo jednu ocjenu za vanjski izgled haha :)

ma nist..
zalosno je..

Valjda će se sve to promijenuti, i mi bi trebali nekad postati jednaki sa cijelom EU, barem što se tiče pravilnika u ovom slučaju... nemogu da vjerujem da kod nas ljudi isad slabo cijene nečiji trud, rad, živce, i prije svega novac koji je neko u nešto uložio... stvarno nemam riječi.

Audi je desetka, pusti ti sve te priče i ocijene... samo pogledaj na narod oko sebe i sve će ti biti jasno kakav je tvoj audi. Naravno nemoj gledati na mali broj ljubomornih ljudi, gledaj na one realiste u životu ;)

pozz.

Ma drug ne sekiram se ja za to sudjenje to mi je najmanje bitno,auto sam radio za sebe a ne za takmicenja,to me ne zanima sta ce mi jedan sudija reci te ovo ti nevalja te popravi ovo.....
Vidio sam misljenje drugih ljudi koji se bave ovim to mi je dovoljno.
Tebi hvala
Pozz
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

danas sam prvi put vidio ovaj projekat, ne znam kako mi je proletio al sve u svemu vrijedno vremena provedenog shaltajuci sa stranice na stranicu...do jaja stari..respect
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Ma burazeru auto ti je beton, malo je reci a u felge sam zaljubljen definitivno :) Samo naprijed i svaka ti cast cijenim sve sto si uradio na autu! Puno truda i vremena, a mnogo mnogo finansija :) Zelim sve najbolje u daljnjem radu
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

sve je na svom mjestu, valjda ce biti prilike i uzivo pogledati, svaka cast, a ova bijela boja me jednostavno izludjuje, premocna je.... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top