Audi A3 Nova ladja u Sarajevskom moru :)

Audi A3 Nova ladja u Sarajevskom moru :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Adi_A3 je napisao(la):
A prije Audija sam vozi renola 5 bijelog bio je isto sav u spojlerima i 1 cm od zemlje...ma sav je bio kao 2fast2furious  :)  Sve sam sam krojio za njega posto nisam imao nista original pa sam morao sve kratiti....Al je isto izgledao ludnica....moram skenirati par slika pa cu postaviti taj unikatni rad(handwork):lol::D

hahahaha to auto je bilo bas opako sjecam ga se u dusu...imao je jaku muziku...i visio je tamo kod mosta na Dobrinji u onom kvartu mislim...joj ne mogu da vjerujem hahahaha bio je parkiran na parkingu gdje si audi slikao...joj ne mogu da vjerujeeeeem

DAJ slike da vidim jel mislim na istog...
 
Član
Bravo borise pogodio si....jeste taj je renault 99.9%....slike moram prvo skenirati pa da ih postavim...a odakle ti toliko u mojoj mahali ???:)
 
Adi_A3 je napisao(la):
Bravo borise pogodio si....jeste taj je renault 99.9%....slike moram prvo skenirati pa da ih postavim...a odakle ti toliko u mojoj mahali ???:)

Pa zivio sam tamo...kod mireca,nigeca,samira...kapis:D
Auto je bilo...sminka...pratilo trend svog vremena i izdizalo se iznad prosjeka...postavljaj slike MOLIM te da se uvjerim da je to taj 100%:D
 
Član
Evo i par slikica sa okupljanja 08.04.2007
AUDI A3  VS  AUDI A3
[attachment=1690][attachment=1692]
[attachment=1691][attachment=1693]
 

JD.

Član
joj beton su oba ne znas koji je bolji :)

zaboravih ti reci danas, skini oznake nazad ;)
 
Član
Hvala na pohvalama a ono A3 i TDI moram skinuti pod hitno....boki kad cemo u rakovicu da sminkamo Zvjerkice:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top