Audi A3 Nova ladja u Sarajevskom moru :)

Audi A3 Nova ladja u Sarajevskom moru :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
Adi_A3 je napisao(la):
Ma samo da ih odradi da idem senadu gore i kazem hocu ovakve ili nikako :)

nista bez kalupa druze, ne moze ti on rukama izvajati karambolku, zato pravi body-kitovi kostaju po 700 EUR i vise
 
Član
Ma znam ali ce on to odradjivati na mojim karambolkama tako da mu netreba kalup....pa cemo onda nadogradjivati na vec postojece karambolke :)
Ispasce perverzija .....znam jer sam vec to radio na proslom auticu...
 
Član
Ev kakav je audi bio nekada i sad ....
[attachment=1652][attachment=1655]
[attachment=1654][attachment=1656]
[attachment=1658][attachment=1657]
[attachment=1660][attachment=1659]
 
Član
dobrodosao komsija. izvini ne znam sto ti nisam ranije zazelio dobrodoslicu. dobar audi nema sta i kao stock i sad nakon prerada. sretno i cuvaj ga
 
Legend
Cek jel ti hoces neke RS karambolke po kolima, ili samo da se ofarbaju plastike u sivo __??
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma hoce nesta ko nesta, ne obicne karambolke nego drugacije ako se moze odradit.
 

IGY

Član
da bude ko svemirski brod hehe, bice perverzija kad se zavrsi sve, mada bi ga ja jos malo.......
ma nista hehe:lol:
 
Član
Ma daki mislio sam da stavis neke RS karambolke i pragove i spojler na gepeku al da je bas nesto univerzalno i unikatno,,,jer kad jednom stavim hocu da stavim da valja...al probaj samo ofarbati ove crne plastike cisto da vidim kako mu stoji....haj pa cim odradis posalji da sto prije realizujemo to...:) Hvala ti jos jednom unaprijed.. :)
 
Član
A prije Audija sam vozi renola 5 bijelog bio je isto sav u spojlerima i 1 cm od zemlje...ma sav je bio kao 2fast2furious  :)  Sve sam sam krojio za njega posto nisam imao nista original pa sam morao sve kratiti....Al je isto izgledao ludnica....moram skenirati par slika pa cu postaviti taj unikatni rad(handwork):lol::D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top