Odavno nisam nista pisao ali nije se nesto ni radilo. Od stvari za auto nabavljene R32/s3 papucice to jest TT originalni foot rest i kineske kopije s3 papucica.
759be9d316dc06b24b19eaed4bb92f77.jpg

Samo vozikam i obilazim skupove. Ko je bio u Sarajevu na skupu mogao je videti audija
735c9f04fdfceda6e559c6b3ea754bc5.jpg

91a074be01e26d37ff7442f31cc8e573.jpg

1f3d65f69d8afb21e36a79a6ada0b5ad.jpg

Onda sam ovaj vikend isao u Istocno Sarajevo na skup iako je bilo ruzno vreme otisao sam i osvojio 3 nagrade
23123d4b56e5c702736042cfac7277d6.jpg

Beginer style II mjesto
Db auspuha I i
Best stance.
Kupio sam i crvene pojaseve od trojke jubi videcemo da l da ih pakujem u a3 ili ostavim za nesto drugo
8232673cdcedca257918810dda7332f0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesi to popusio vozacku

na 2. mjeseca ovde smo se smrkli jer smo cekali pola sata u koloni odakle je naglaseno da se ulazi na skup. Dok je druga raja dolazila odozdo a druga je prestizala kolonu. Jos na sve to nisam stigao ni kola ispuskati. Ovo je bila faza “E sad cemo se pomlavit”


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
na 2. mjeseca ovde smo se smrkli jer smo cekali pola sata u koloni odakle je naglaseno da se ulazi na skup. Dok je druga raja dolazila odozdo a druga je prestizala kolonu. Jos na sve to nisam stigao ni kola ispuskati. Ovo je bila faza “E sad cemo se pomlavit”
Nek se makar ušlo, koliko ih samo nije ušlo...
 

Prilozi

  • DSCN8221.JPG
    DSCN8221.JPG
    2,3 MB · Pregleda: 23
ti sto nisu usli su izlagaci za takmicare je bilo jos dosta mjesta. Bilo je dobrih auta i na meet-u i u takmicarskom dijelu. Skup nije bio los samo sto je po meni ovo top 10 auta malo bezveze. Dosta ljudi je doslo sa autima tipa dve crvene dzete jedna je bila pored mene koja je rastavljena od prvog do zadnjeg sarafa i uradjena komplet bez greske i ne osvoji nista a dodje lik sa fabrickim s line i airom i osvoji nagradu. Zato postoje klase i nema greske ovako mi deluje ko da je tuning samo za one koji imaju kesa da plate novo auto i da plate ljudima da ih srede.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Uvijek ima propusta. Bilo je modifikovanijih auta na meetu nego što su neki koji su se prijavili na style. Raditi će se na tome da prijave za style budu unaprijed uz odobrenje, da se ne odobri ulazak na style onima koji urade samo 2-3 prerade i evo ga tuning prijavljuje se na style. Da li će to biti sljedeće godine ili nekada kasnije ne znam, ali plan postoji kao što to rade neki veliki tuning eventi.
Otišli smo malo u oft...
 
Uvijek ima propusta. Bilo je modifikovanijih auta na meetu nego što su neki koji su se prijavili na style. Raditi će se na tome da prijave za style budu unaprijed uz odobrenje, da se ne odobri ulazak na style onima koji urade samo 2-3 prerade i evo ga tuning prijavljuje se na style. Da li će to biti sljedeće godine ili nekada kasnije ne znam, ali plan postoji kao što to rade neki veliki tuning eventi.
Otišli smo malo u oft...

Na greskama se uci polako, tek je drugi skup I Amer polako pravi tradiciju samo treba uvesti nekih zanimljivosti na skup i ili ukinuti nagrade ili raditi kako svi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala drug. Morao sam malo zapucati da vide ljudi sta radi obicni a3 Inace uzeo sam 3 mjesto u Street klasi i 1 mjesto u Db auspuha. Prosli vikend sam bio u Indjiji i uzeo 2 mjesto u Beginer klasi.
Slika iz indjije jedna
bd51451512f6f89086fef230830ff85b.jpg

pa koja slika iz brckog
e82b4aaca1eaddcb764823fb5622bf4d.jpg

5c8eee3f7d57381a8a76ecd19a2d60ee.jpg

i Slika vrednija od svakog pehara i jedna meni licno najdraza sa Back to the roots na koje sam slucajno naletio
419d96c29140c63ecd7ffbcdb5b803ee.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top