Šta je novo?
BHTuning.com - Tuning & Styling

Dobrodošli na jedinstveni forum na našim prostorima sa tradicijom preko 10 godina, 80 000+ tema, preko 1 milion postova i 45 000+ članova ... Tuning & Styling na jendom mjestu sve za vašeg limenog ljubimca!

Audi a3 1.8t

Na autu u Petak uradio veliki servis. ili da Kazem pola velikog servisa jer sam uradio samo Zubcasti. Zamenjen spanner, plinski spanner, zubcasti kais I vodena pumpa. Usput kupio i neke zanimljive delove u SVICI za audija al nemam ih kako dobaciti do BIH pa mi je to trenutno najveca prerpreka. :(.
I da zamenio sam dve bombine posto su dve kineske bile jedna je crkla pa sam zamenio obe stavio beru sad su sve 4 originalne. Stavio sam napokon v6 balamsstanglu i resio problem s kacenjem poluosovina i zatamnio sam prednju sajbu 35 posto.

Poslednja izmena:
Male naznake za sledecu sezonu. Uzete tomason tn4 19ke pa videcemo kad stignu kako ce leci. Napred su 215 35 19 a nazad 235 35 19 napred kontam ostaviti gume a nazad staviti 225 35 19 Sedista su s3 recaro elektricna I sve radi vec su ubacena I spojena. Sledeci mesec idem do drugara po kozne tapacire da kompletiram enterijer i po klimatronik s grijacima sedista da I to spojim da radi. ostalo mi jos da nadjem s3 lajsne vrata ako ne uspem naci onda cu prepraviti ove moje da daju bar malo izgled s3 lajsni. Napomena ovo je bilo samo ugrubo. Pred sezonu ce na farbanje branici i auspuh se mora prepraviti jer ide malo vise desno na S3 I maglenke moram naci. Ne znam da l su iste od obicnog a3 drzite mi fige da jesu inace :banghead::banghead:

Poslednja izmena:
Hvala Maha. Jebiga moram polako nmg sve od jednom jer je sve skupo haos jer nema kopija za S3 kao npr za r32 Golfa. sve moram original uzimati jer samo to I ima. Imao sam strah oko S branika na obicnu sasiju jer je S3 nazad na stranicama siri i napred na blatobranima ali lezu extra tako da sam zadovoljan sto necu morati branike seci I budziti..

dosta toga je odradjeno na autu pa da krenem redom
za pocetak ofarbane tomasonke u piano black

ostalo jos cepove da odradim i da na natpise tomason uradim zute natpise
zatim uz nagovor par drugova odluceno da se auto komplet lakira Zaboravio sam reci da sam imao malu nezgodu da me je lik sustigao i morao sam gepek menjati i s3 branik peglati (to je bilo pre farbanja sreca)

Zatim sam detalje ofarbao u piano black
masku prednju, lajsne po vratima donje, lajsnu zadnju duz branika i plastiku oko prednjih mrezica kao i cuprin lip.
takodje sam i farove rastavio i pofarbao

onda je na red doslo sastavljanje

zatim su ubaceni kozni tapaciri Kupljene maglenke jos da stignu i da se montiraju i da se napravi desna mrezica oko maglenke. jos svasta nesto je radjeno ali nmg da se sjetim
i za kraj kad je sve sastavljeno

sto se planova tice ostalo jos zeljusti ofarbati u zuto cepove od felgi zavrsiti i oprati dubinski auto. do sl pisanja..

Sent from my iPhone using Tapatalk

imao problema s plinom i potrosnjom
crkla sonda i lose plinske dizne bile.
Stavljena druga sonda i nove dizne i auto leti opet
Danas nabavio rucicu tempomata pravu za a3 stigle i maglenke
Sutra kod plasticara da mi resi desnu mrezicu i nosace maglenki i da smontira maglenke i onda kod elektricara da spoji tempomat , Sat s bordom i maglenke.

Sent from my iPhone using Tapatalk