Audi A1

Audi A1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije mi se na početku sviđao ovaj autić al već počinje naginjati ka tome...zapravo jedan jako lijep ženski autić...za muškarce mi već nikako nije :D ...onako tipični mladalački ili ženski auto :icon_smile:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Nije mi se na početku sviđao ovaj autić al već počinje naginjati ka tome...zapravo jedan jako lijep ženski autić...za muškarce mi već nikako nije :D ...onako tipični mladalački ili ženski auto :icon_smile:

hehe... kupi ti meni njega, nema veze sto je zenski :cool:
:D
 
Član
Astra je napisao(la):
nece on imat ni podizace, cd, klimu,maglenke,nista... sve se placa...

ma nije to caddy da nema tu opremu... ccc pa te manuelne klime se izbacuju totalno iz upotrebe sad ce sve bit digitalne samo volja ti koliko zona uzet :)
 
sub3r je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Nije mi se na početku sviđao ovaj autić al već počinje naginjati ka tome...zapravo jedan jako lijep ženski autić...za muškarce mi već nikako nije :D ...onako tipični mladalački ili ženski auto :icon_smile:

hehe... kupi ti meni njega, nema veze sto je zenski :cool:
:D

Ne bi ni ja imala ništa protiv njega :D
 
Član
pike ne seri, pogledaj imal a3 klimu digitalnu, kakav ti cd dodje, dodjul maglenke... ne dodje nista..
 
Član
Audi A1 S-line

350w4k8.jpg


28mk7ky.jpg
 
Član
a pogledajte samo Ibiza Cupra R koliko kosta oko 45.000 ..pa dajte ljudi..preskupo je ovo za nas..:D:D

A lijep jest... nema dalje:icon_twisted::123:
 
Član
Nije skupo ko ima, svako se "pruza" koliko je dug, a da ce ovo imati standard opremu digi klimu, i to nidje veze!kad jaci modeli nemaju nece vala ni ovaj mali sepet
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top