Audi A1

Audi A1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobar Audi:cool::cool:

Citao sam bas u novinama karakteristke auta i po meni ce A1 ostvariti dobre rezultate na trzistu kada se pojavi u ljeto 2010...

Motori koji ce isporucivati :

TURBOBENZINCI
1.2TFSI/105 KS
1.4TFSI/125 KS


DIZELASI
1.2TDI/75 KS
1.6TDI/90KS i 105 KS
2.0TDI/143KS


Tijekom 2011. dolazi nabrijana,biturbo izvedba motora 1.4TFSI,sa 180 KS i mjenjacem S-Tronic.

:cool::cool:
 

BiT

Član
SašaCRX je napisao(la):
jesi li primjetio da su ljudi i prije mene komentarisali kako je bolji od A2... e pa vidis, ni to nije A1, nego A2... sta koji k* meni prigovaras...
A1 je nasljedio A2. ;)
 
Član
Cito nedavno u auto klubu extra autic :cool::cool:;)

Mislim da ce dobro i prodavati a kad cijena padne moci cemo i mi u BiH kakvog polovnog uzet :icon_smile::icon_smile::cool::cool:
 
Meni se licno ne svidja, nekako mi je previse zenski, ali glupo je sada nagadjati kakav je auto na osnovu izgleda jedino.
 
Član
Cijene ce vjerovatno biti priblizno jednake kao kod najblizih konkurenata,a to su MINI ( od 20.300 eura ) i ALFA ROMEO MITO ( od 17.700 eura ) ;)
 
Cijena bi mene prva odbila od ovog auta, a kako znam bit ce paprena, bez obzira sto je Audi, i 35 hiljada maraka sa najskupljom opremom je za ovakvo nesto preskupo ;)
 
Član
Evo sad sam na jednoj stranici pronasao da ce cijena iznositi okruglo 16.000 eura za osnovni model sa motorom 1.2 TFSI...:icon_smile:
 
Član
sumnjam da mu je standardna oprema SLABA... trebalo bi da je digi klima bord i takve hakurike serial... uzmes mu samo velike felge u doplatu i bixenone eventualno stakleni krov i eto vrhh autica... naravno ovo nije auto da bude konkurentan cijenom tipa vw polo fiat punto itd ovo je auto kad imas love i kupujes auto zeni za pijace :D:D
 
Kad novi A3 u osnovnoj opremi nema automatske klime onda sumnjam da ce i ovaj imati...Bazni A4 je katastrofa sa onim obicnim dnevnim svjetlima... ne znaju ni oni kud ce prije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top