Audi 90 2.3 quattro

Audi 90 2.3 quattro

predobar audi ;) zadrzi ga :icon_smile:

sredi mu masku ofarbaj zmigavce sa stopova u crveno i bit ce ekstra ;)

unutrasnjost mu je predobra svidja mi se ;)
 
Član
c3uX je napisao(la):
Audi je dobar i kako god i sta god napravis budi zadovoljan jer lahko je uzet novo i doci se ovdje reklamirat :) Treba uzet auto malo starije pa napravit nesto od njega :)

Prednja maska malo "bode" brate u oci! promjeni je

Stavi ovo ali bez znaka
http://www.njuskalo.hr/slika-big-9201706.jpg

Pozdrav pa pijemo kafe kad ja limenka napravim :)


Bitno je da se tebi svidja brate :)

hmm naci cu finu masku,,sad kad budem isao sofersajbu kupovati pa usput cu i to jer ni meni se brate ne svidja ni malo ;) a pijemo kafe jbm mu kad god hoces :D
 
Član
Mozes umjesto maske i mrezicu uraditi ima posla al da se napravit dobro bi mu sjelo :cool:
Inace dobra masina ovaj prednji branik na 90 mi se svidja malo ima ovih 90.
Komsija bio uzeo i stavio hajvan dizela u njega i to 1.6 :icon_rolleyes::D da je makar tdi
 
Član
adi187 je napisao(la):
Mozes umjesto maske i mrezicu uraditi ima posla al da se napravit dobro bi mu sjelo :cool:
Inace dobra masina ovaj prednji branik na 90 mi se svidja malo ima ovih 90.
Komsija bio uzeo i stavio hajvan dizela u njega i to 1.6 :icon_rolleyes::D da je makar tdi

moglo bi to al prvo bi morao okvir naci pa na njeg mrezicu....dao si mi dobru ideju :D mah kod nas samo nek je dizel pa ko ga jbe ne bi ja stavio dizela u njeg pa makar ga 2 dana vozao u sedmici :D ;)
 
Član
Ma kakv dizel radije plin ;) I kad nadjes vremena plir pastu i krpu u ruke i trljaj malo da dobije sjaja :icon_smile:
 
Član
ispoliran audi,,slike su loseg kvaliteta :icon_rolleyes: al opet se vidi razlika :lol: :D
scam20120605125025.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
scam20120605125047.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
scam20120605125103.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
scam20120605125130.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
scam20120605125152.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
Jesi ovo zemljanom posudom slikao?:D

Jbg, uslikaj nečim ili nikako, ja pomislio da mi je vid popušio skroz.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jesi ovo zemljanom posudom slikao?:D

Jbg, uslikaj nečim ili nikako, ja pomislio da mi je vid popušio skroz.:D

nokia n95 8gb al nece kamera mu nesto pa ja instalirao neki program pa preko njeg slikam haha ni nasto slike ne lice :lol:
 
Član
a sta mislis da stavis farove i haubu od b4 moj prijatelj ima 90 coupe hoce to da radi a i meni je puno ljepse
 
Član
Amer je napisao(la):
a sta mislis da stavis farove i haubu od b4 moj prijatelj ima 90 coupe hoce to da radi a i meni je puno ljepse

razmisljao sam o tome,,,al to nekad poslje :D ima precih stvari od tog :lol: :123:
 
Top