Audi 90 2.3 quattro

Audi 90 2.3 quattro

Član
Konacno auto koje vrijedi zadrzati :icon_biggrin: audi 90 2.3 quttro 90-to godiste abs,servo,el podizaci,el retrovizori,centralna brava itd...ima malo posla oko njega al polahko jer namjeravam ovo auto zadrzati...evo par slika,malo su losije,al bice boljih dok digitalcem uslikam :lol: :icon_biggrin:
scam20120510101511.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
scam20120510101525.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
scam20120510101536.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
scam20120510101613.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
scam20120510101633.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
scam20120510101650.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
scam20120510101831.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
Dobar audi za projekta,kakva je ovo maska,nemoj samo plastika po njemu možda staviti šta sa B4 ,
ovde je jedan bio takav isti al imo od B4 haubu ;)
 
BHT Ovisnik
volim ova auta,jako lijepa za voziti,probaj anci obicnu masku i znak u crno,te zadnje zmigavce bih da sam na tvome mjestu ofarbao u crveno,kupis crveni transparentni sprej mali,nije ni 4-5km,bit ce ti dovoljno i mnogo ljepse guzica izgleda,motor pogodan za plina,i onda samo uzivancija:cool:
nek je sa srecom:cool:
 
Član
Bez'ze maska, respect za motorizaciju. Inače ne gotivim ni Audi, ni ništa iz VW koncerna, ali do neke sredine '90.-ih je Audi imao odlične automobile koji imaju neki šmek koji se meni sviđa, možda i ja nekad provozam tako nešto, ima primamljivih.;)
 
Član
Prelijep Audi. Masku mijenjaj pod hitno :cool:

Moj kolega ima zlatnog. 2.3 20v quattro. Koja zvijer od auta :icon_eek:

Sretno u daljnjim radovima i da dugo sluzi ;)
 
Član
ja prezadovoljan audijem odlican je ne dam ga nikom :lol: samo nemogu da vjerujem kako malo trosi za svoju kubikazu :icon_eek: promjeniti cu masku,,al prijoritet mi je promjeniti sajbu i na tehnicki :cool:
biti ce boljih slika samo dok digitalac uzmem :cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
de tako ti Boga ogulio ono sranje oko prednje maske, ocajno izgleda brata mi

jbg ni me ni se ne svidja al polako ima vaznih stvari od toga,,zamjeniti sajbu i vozit ga na tehnicki,,,pa tek onda cu ga sminkati ;)
 
Član
Audi je dobar i kako god i sta god napravis budi zadovoljan jer lahko je uzet novo i doci se ovdje reklamirat :) Treba uzet auto malo starije pa napravit nesto od njega :)

Prednja maska malo "bode" brate u oci! promjeni je

Stavi ovo ali bez znaka
http://www.njuskalo.hr/slika-big-9201706.jpg

Pozdrav pa pijemo kafe kad ja limenka napravim :)


Bitno je da se tebi svidja brate :)
 
Top