audi 80 tdic ofarbano auto str 55

audi 80 tdic ofarbano auto str 55

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: audi 80

Druze molim te kad vidis ovaj post odgovori mi na njega.Imam isto audija 80 samo 1.9e i hocu da mu stavim takav prednji branik kao kod tebe,samo neznam od cega je!jel ti to od kupea pa si zakrpio one rupe od migavaca ili je to neki nastavak!I jel se to kupuje posebno ili si pravio od poliestera!Hteo bi da sredim svog,kad vec ide ko nevreme da i izgleda lepo!Onaj fabricki je smesan!Hvala ti unapred!Cekam tvoj odgovor!!!P.S Audi ti je prelep a posebno sa haubom od B4!!!Samo Nastavi Tako
 
Član
RE: audi 80

audi je extra:cool: a mislim da ne treba da skidas spojlere s pragova ali bi onda trebao nesto da dodas na zadnji branik ili neki potpuno novi da bi ti se uklapao u liniju sa prednjim branikom i spojlerom na pragovima,ovako kad gledas s boka vidi se da odskace zadnji branik sa ostatkom auta
 
Član
RE: audi 80

Znam drug samo nemogu da nađem zadnji branik mada se nadam da ću i to uskoro riješiti:123:
 
Član
RE: audi 80

Hvala na objasnjenju!Ej a sto nebi stavio te pragove i zadnji nastavak od tog kompleta!Tad bui ti sve pratilo liniju i bio bi extra!I jos da ga malo spustis to bi bio najlepsi audi koji sam ja video!!!!!POZZZZZ:icon_smile:
 
Član
RE: audi 80

zatvoraš je napisao(la):
Znam drug samo nemogu da nađem zadnji branik mada se nadam da ću i to uskoro riješiti:123:

Znam druze samo polako,naces nesto,samo bez zurbe bice to odlicno na kraju:icon_smile:
 
Član
RE: audi 80

ma druze maska je iskreno receno katastrofa......ima nekih sitnica sto bi trebo da uradis....trebo bi se ugledat na onog adinog...ono je vrh...al makar se trudis..:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
RE: audi 80

Fin je audi nema sta,da je moj skinuo spojlere i pragove i stavio neke feluge 16" i spustio ga bude beton;)
Ali svako ima svoj ukus i o tom se ne raspravlja.
Uradi napred malu tablicu i spusti je malo nize onda ce bas ekstra izgledati;)
 
RE: audi 80

vidim niko nije primjetio,al meni jedino smetaju ove sive trake na zmigavcima naprijed,nekako se ne uklapaju.
inace sve ostalo je ;)
 
RE: audi 80

tvrdoglavi je napisao(la):
vidim niko nije primjetio,al meni jedino smetaju ove sive trake na zmigavcima naprijed,nekako se ne uklapaju.
inace sve ostalo je ;)

Kakve sive trake :icon_question: farovi su takvi napravljeni...jedan ružni detalj na njima al eto...svak ima svoj ukus
[attachment=14431]
 
RE: audi 80

barem je to lako rješit da nebude sivo u svakom slučaju predobri farovi i sto puta bolji nego orginalni od audija i smješno je tražit im mane sretno dalje
 
RE: audi 80

djavolica je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
vidim niko nije primjetio,al meni jedino smetaju ove sive trake na zmigavcima naprijed,nekako se ne uklapaju.
inace sve ostalo je ;)

Kakve sive trake :icon_question: farovi su takvi napravljeni...jedan ružni detalj na njima al eto...svak ima svoj ukus

hvala na ispravci mislio sam da je on nesto radio,ali mislim da bi bio ljepsi da to malo prefarba:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top