audi 80 tdic ofarbano auto str 55

audi 80 tdic ofarbano auto str 55

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: audi 80 tdic slike str.49

vidio sam te u ponedeljak jesi sredio zadnji dio sto te potpetio onaj..ovoo da se zna da ujeda..:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: audi 80 tdic slike str.49

kako se meni samo sviđa ovaj audi,boja,felge,farovi... ma sve,stvarno je prelijep i ima nekako predobru liniju,pogotvo kad vidis da se i golf pravio tih godina,nece nikada zastariti,ovakvo auto steta ikada prodati:cool:
 
RE: audi 80 tdic slike str.49

JOJ ja sam ovog audija prije godinu i vise vidio u tz kod doma zdravlja..dusha me zabolila :) ko prvo sam zadugo smekao audije..a ocog kad sam vidio zaista vrh.;) i sad kad ga vidim tuzlom..okrecem se ..svaka cast ;)
 
Član
RE: audi 80 tdic slike str.49

Odlican audi... svaka cast!
Nego, da li si radio nesto na unutrasnjosti, pregledao sam celu temu i nisam bas primetio mnogo slika unutrasnjosti, a i ono sto sam vidio dobro je, ali bi moglo mnogo bolje :))))
Jos jednom, svaka cast!
 
Član
RE: audi 80 tdic slike str.49

aaa vidio sam te neki dan kod poste ti stao ispred mene htio da se parkiras, a meni se auto ugasilo XD:lol::lol:
BTW audi je TOP :icon_biggrin:
 
Član
RE: audi 80 tdic slike str.49

219qjr7.jpg

2poysdl.jpg

30vlt3p.jpg

27x05cz.jpg

Audi otišao na malo prereda nakraju odlučim da ga nanovo prelakiram nadam se sutra da će biti ofarban pa postavim slika
 
Član
RE: audi 80 tdic slike str.49

paa jaa gledam ne vjerujem svojim ocima reko naku farbu..jel ide ista boja..samo vise sjaja..:cool:
 
Član
RE: audi 80 tdic slike str.49

Pa dobra mu je boja bila , otkud opet da ga farbaš :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top