audi 80 tdic ofarbano auto str 55

audi 80 tdic ofarbano auto str 55

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi 80 tdic krovni spojler (04.05.)

Znači mogao bi ostati presvučen karbonom a ima i par sitnica koje su urađene karbonom recimo stubovi izmađu vrata a gornji dio štopke je zatamnjen transparentnom crnom folijom
 
Legend
RE: Audi 80 tdic krovni spojler (04.05.)

stopovi su jos ljepsi , a sto se spojlera tice odlicno je sjelo , mozd i bolje da ostavis ovako , prelijep audi kao i uvijek , svaka cast druze ;)
 
Član
RE: Audi 80 tdic krovni spojler (04.05.)

Evo konačno nakon duge potrage konačno nabavljene i zadnje KW gewinde sa koji dan ide ugradnja i zakucavanje audija
 
Član
RE: Audi 80 tdic krovni spojler (04.05.)

Ja boljeg Audi-a od ove serije u BIH nisam vidio svaka ti cast druze zadivio si me totalno ;)
 
Član
RE: Audi 80 tdic krovni spojler (04.05.)

Belmin1 je napisao(la):
Ja boljeg Audi-a od ove serije u BIH nisam vidio svaka ti cast druze zadivio si me totalno ;)

HVALA drug sutra nove slike postavljene su zadnje gevinde auto još spušteno
 
Član
RE: Audi 80 tdic krovni spojler (04.05.)

vidjen si danas kraj ekonomske skole oko 5 sati..bas mu stoji krovni spojler all dzaba sve boja je boja...prelijep je..;)
 
Član
RE: Audi 80 tdic krovni spojler (04.05.)

soffa je napisao(la):
vidjen si danas kraj ekonomske skole oko 5 sati..bas mu stoji krovni spojler all dzaba sve boja je boja...prelijep je..;)

to je bilo kad sam završio sa trizom postavljanje zadnjih ostali smo cijeli dan malo nekih komplikacija ali triza čovjek koji rješava sve probleme
 
Član
RE: Audi 80 tdic krovni spojler (04.05.)

zatvoraš je napisao(la):
soffa je napisao(la):
vidjen si danas kraj ekonomske skole oko 5 sati..bas mu stoji krovni spojler all dzaba sve boja je boja...prelijep je..;)

to je bilo kad sam završio sa trizom postavljanje zadnjih ostali smo cijeli dan malo nekih komplikacija ali triza čovjek koji rješava sve probleme

znaci jedan od prvih sam sto je vidio audija u novom izadnju...:icon_smile:
 
Legend
RE: Audi 80 tdic krovni spojler (04.05.)

odlicno druze, na ovom audiju ne treba nista vise da se radi:cool:
 
Član
RE: Audi 80 tdic krovni spojler (04.05.)

prelijep je :icon_cry: uvijek kad vidim tvoju temu uhvati me nostalgija za mojom 80-kom
 
Član
RE: audi 80 tdic slike str.49

Trenutno ostalo još malo unutrašnjost da se dotjera ali i to će za par dana mijenjanje krovnog tapacirunga i nekih sitnica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top