Audi 80 refresh :)

Audi 80 refresh :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
LEP ti audi :p

dosta si ga "uljepsao" odkad te nema na meetinzima po sarajevu :p heheh

samo naprijed .. meni su se one crne vise svidjale, al hbga :(
 
Član
C_A_T_T_O je napisao(la):
@Tiburon - Ima u gradu dvije lijepe 80-ke. Dakijev i od ade quattra. Adin je bordo sigurno znas koji je. Ima kamei set spojlera original za audi 80. quattro je. samo je sad u njemu 1.6 td masina..

ima ih jos , al mi smo na celu kolone
 
Legend
miki321oc je napisao(la):
svaka cast daki
dobro si ga sredio
samo napred ;)

a ako ti je taj slab motor ti ubaci drugi... :D

Jbga, druze nema niko da to zna uraditi do kraja, svi nesto pocnu pa se onda to otegne po 6 mjeseci ;)
 
Član
Imam ja jednog druga u sarajevu, on je iz SRCS, mjenjao je sebi motor 3-4 puta, mislim da bi za pare uradio i tebi :) ali trenutno je u inostranstvu, dolazi za sedmicu ili manje, ako hoces mogu ga pitat je l zainteresovan :)
 
Legend
Har3 je napisao(la):
Imam ja jednog druga u sarajevu, on je iz SRCS, mjenjao je sebi motor 3-4 puta, mislim da bi za pare uradio i tebi :) ali trenutno je u inostranstvu, dolazi za sedmicu ili manje, ako hoces mogu ga pitat je l zainteresovan :)

Ma kakvi, nema od toga nista, TDI motor ubacit nije bas jednostavno, i ljudi koji su to radili kazu nebi nikad vise.
 
Član
ima tu bas dosta komplikacija
odgovara li 1.9TDI iz audia B4 ???

nezgodno je mjenjati motor ako ti auto treba za svaki dan
majstori to krenu raditi pa razduze...
 
Legend
Opet ja :D

Opet refresh...

Kamei nakon 6 godina zamjenjena sa novom FK maskom.

Ja zadovoljan ljepo mi izgleda, hvala drugu CATTI i firmi MEPRO BH uvjek na nivou sa uslugom ;)

Foto aparat sam danas dobio tek, pa nisam ustimo nista, tako da bice i boljih slika gdje se vidi maskica.

2002737040805667153_rs.jpg
 
Član
fino sve samo nekako mi ovi branici ovako crni nikako nesmekaju .... neznam
a sta se tice motora ko god da ga bude radio ima da se ziv polomi jer je stvarno tijesno za ubacit ga i nije svakome da se to daje u ruke
npr. golf 2 ubacen tdi iz gol3 za mjenjanje lamele mora se cijeli motor vaditi jer nema prostora za manevrisanje ispod
 
Legend
Branici kakvi su takvi su, nema ni nista ruznije od Audija 80 sa ofarbanim karambolkama koje su se poslije ogulile, a ogule se uvjek. Pogotovo dje se ja sve skitam sa autom. Jedino kod quattra se dobro drze.

Motor, za sad kako je takoje, ostaje dizlo, meni kola nece stic naj ranije Juni mjesec i to ako bude srece prema tome.. nigdje zurbe :) do tada cu samod a se slikam hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top