Audi 80 refresh :)

Audi 80 refresh :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
Felge su 169Eura komad imas na internetu dolse su iz Njemacku :D hehehehe

@Tiburon
Jbga druze eto odradio sam sve na autu, mislim manje vishe, jedino mi ostaje motor da mijenjam, i onda me nesto prenjelo damije VR6, ili korada ili G3.

Šteta...pravo lijep audi...nema u gradu ni jedna 80-ka napucana.
Al hajde, ti znaš...malo te brzine prenijele a?:)
 

JD.

Član
super izgleda kao i uvijek ;)

jesi ovo skinuo prednje folije ili mi se cini na drugoj slici ?
 
Legend
Folije sam nakraju morao da skinem, idem u RS non stop i nisam mogao da izadjem na kraj sa policijom nikako.

@Tiburon
Ma pocela neka prozivanja ruzna pa sam se naljutio kao leptir :p hehehe
Vidjecemo, mozda legne u audija neki TDI ako nadjem nekoga ko to umije da spakuje.
 
Član
Ne mogu da vjerujem da na dva identicna auta, felge mogu ovako da se razlikuju.drama stoje na tvom.. Nekako su izbacenije.. kod quattra su bile ko 15".
 
Član
@Tiburon - Ima u gradu dvije lijepe 80-ke. Dakijev i od ade quattra. Adin je bordo sigurno znas koji je. Ima kamei set spojlera original za audi 80. quattro je. samo je sad u njemu 1.6 td masina..
 
Legend
@C_A_T_T_O

Da, da.. u pravu si Ado brat moj, preljep Audi unutra sredjen skroz, quattro je sa td motorom, ocuvan audi pravo, ima xenone, ima farove od 90tke audija sjeli su fino skroz i ima jedan spojler na gepeku na koji sam ljubomoran skroz :)
Nazalos fali mu neki mocan set felgica da to sve dodje do izrazaja.
 
Legend
Heh a zaboravio sam reci jednu bitnu stvar, da nisam ja autor ovih fotki :) ovo je sve slikala u mene zenica :p
 
Član
extra je audi...
mislim da sam ga vidio u nedelju na autopijaci na Ormanici...
al nisam siguran posto dok sam se parkirao on je nestao!!!
odakle si ti???
 
Član
Oooooooo Daki samo da znas kako si me obradovao sa slikama, drago mi je da si josh aktivan u radovima na Audi-u ... Izgleda do jaja, nikad ljepsi, a hebes folije, svako to sad stavlja na auto a i reci mi , u kojim Tuning&Style novinama si vidio zatamljen auto hehehe, ovako je kao bombona.

Veliki pozzzz
 
Legend
@srdjo

Da bili smo tamo, dosao sam da vidim da li ima neki VR6, i drug trazio sebi neka kola da kupi, nesto do 8k. Al smorili se brzo, dosli u pola 9 otisli oko 10h, a ja sam iz Tuzle.

@Dottore
Raduckam non stop nesto, izbacio sam ona kozna sjedista nadjem od 90tke orginal sjedista povadim iz nekog stranca, ona malo profilisana, crne boje, povadim i tapacirunge iz istog, stavio volan trokraki kozni od S2 Audija, i tako pomalo :p

Steta samo sto nije malo snazniji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top