Audi 80 B4 1.9 TDI

Audi 80 B4 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oko sokolovo.......neki dan si prosao pored mene kod stare opstine i uspio sam skontati(ja sam pjesacio a ti si vozio)hahaahah;)
sta ti sve mjere?:icon_smile:
 
Član
hahahah....mjeri pritisak i temperaturu ulja i jos nesto...ne mogu se sad sjetiti da me ubijes a ne da mi se izlaziti do auta da pogledam :D:D:D
 
Član
Ma nebitno vazno da radi,de reci mi jesi se danas i juce vozao malo po gradu,ti ili buraz,posto nisam siguran ko je a u stvari neznam ni jednog,al uglavnom auto je bilo prljavo:lol:
 
Član
znaci ono si bio ti kontao sam ja pozdraviti al kontam da mu nije buraz. pa se izbedariti se bezzz.
Danas kad si prosao ja sam sjedio u "fratelu" ispred u zutoj majici,skonto sam te i nako pogledam,reko bil nebil digao ruku,reko necu,al znaj da sledeci put hocu :D xaxaxxaaxa
 
Član
evo da uradim refresh...trenutno skupljam dijelove preko zime pa da se to sve na proljece sklopi...trebalo bi ovako da izgleda poslije prve faze...pa evo jedna svijeza is PS-a...



ako neko ima da prodaje ili zna nekog ko prodaje ovakve S-line felne sto su dolazile fabricke na S8...nije bitno sto je 5 rupa...mislim da imaju 17" S-line...pa neka pusti pm...

nasao sam skoro dzabe komplet body kit sa audi-a S2 (prednji, zadnji branik i pragovi) samo to treba dovuci...
 
Član
dobar audi pravo,meni je ovo jedna od najboljih verzija audija,naravno mislim na starije malo,,da se sredit samo tako,,puno srece u daljnjim radovima ako ih bude:123::123:
 
Član
neznam jesi vidio uzivo te farove sa diodama ali su po meni veliko selo nadji crne da nemaju led i uzmi inace svidja mi se kako si ga napravia u ps
 
Član
vidio sam uzivo na A6-ici starijoj i ne izgleda lose...ali ako ne bude sredstava onda idu crni farovi obicni sa lecama + xenon....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top