Audi 80 B4 1.9 TDI

Audi 80 B4 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
poz svima...nije me dugo bilo...prodao sam oba auta koja su ovde davno bila predstavljena i kupio opet audi-a

radi se o B4 1.9 TDI 90ks '92. g.p.
oprema: el. podizaci, el. siber, el. retrovizori, servo, CD player...

evo koja slika da ne duzim...



 
Član
imao sam i ja isto 92 god, samo što je bio 2.0 benzin, OZ-ove felge, spušten, plinski amortizeri, distanceri... super auto:cool:;););) da se sredit da izgleda ko A8:lol::icon_smile:
 
Početnik
hmm.. kod mene rodjak je imao ovakog kod njega kad pritisnes gas on
se naprijed digne hu hu hu ko zaba:icon_biggrin:
 
Legend
dobar audi, moj drug ima iste boje 2.0b i nekidan mu stavio alu felge 16 dosta mocnije sad izgleda;)
 
Član
i ja sam nasao powertech 7.5j i 9j x16" ali su mi daleko i jedna se mora peglati i variti...pa sam odustao...

tako da sad trazim 16" 4x108 pa ako neko ima neka ponudi...

takodje jos trazim ako neko prodaje: masku bez znaka, zadnje stopke smoked za B4 ili ako neko ima samo onaj dio stoplampi sto idu na gepek ali za malu tablicu (americko trziste), farove crne angel ili devil eyes, siceve kozne za 80/90/B4, opruge sportske, itd...
 
Član
Odlican je,pogotovo unutrasnjost,boja rijetka,to st osi planirao i bice extra.....
Neznam jesi vidjao u gradu onoga plavog sa cristal stopkama,on ima masku bez znaka pa trebo si se malo raspitati mozda je voljan i prodati,sta znas;)
Sretno:icon_smile:
 
Član
felge i jesu kod ljuboje...vec sam rekao da sam odustao od kupovine istih...

vidjao sam samo zelenu 80-ku sa kristal stopkama ali nije ista maska za obicnu 80-ku i B4...
 
Član
jbt. pa to potpuno razlicita auta.....
No:icon_exclaim:
Primjetio sam da imas ona tri satica na centralnoj konzoli(dole u dnu)
ono je odlicna stvar;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top