Audi 80 1.8S trza i ''cadi''

Audi 80 1.8S trza i ''cadi''

Član
Pomjenjaj te filtere i vjerovatno ces morat karb odnijet nekom strucnjaku da ga otvori i opere u ultrazvucnoj kadi, zbog tog taloga
 
Član
@Kenno Ako sam ja medju tim tinejdzerima na ciji se racun zezas, samo da znas da je taj isti tinejdzer proveo preko 10 godina u kanalu, od svoje 10 godine radim mehaniku i nisam iso da ganjam loptu ko sva ostala djeca vec sam u 17-oj saam zaradio i kupio sopstveno auto, i kroz svoje ruke protjero ne znam ni sam koliko motora vw, sto dizela sto benzinaca.
 
Član
pozdrav drustvo..
E ovako..promijenio sam filter goriva i zracni filter, a prije toga malo ga turirao bez zracnog filtera..Kad sam sve zavrsio prestao je da trza, i fakticki me ''zalijepio'' za sjediste kad sam dodao gas.. Pa ne znam da li ce ovako ostati ili je samo malo zbog promjene..
Sutra planiram odvest kod majstora da ocisti karburator i rezervoar, pa da ga malo procistim i ''potjeram'' negdje sa 98-icom, pa da opet naspem 95-icu..
Ali i dalje me brine ta neka bijela smjesa sto vraca iz motora u karburator...
 
Član
@Kenno Ako sam ja medju tim tinejdzerima na ciji se racun zezas, samo da znas da je taj isti tinejdzer proveo preko 10 godina u kanalu, od svoje 10 godine radim mehaniku i nisam iso da ganjam loptu ko sva ostala djeca vec sam u 17-oj saam zaradio i kupio sopstveno auto, i kroz svoje ruke protjero ne znam ni sam koliko motora vw, sto dizela sto benzinaca.
Nisam mislio na tebe...nego na ovog što viče voda u gorivu...
 
Top