Audi 100 2.5 tdi(R5)

Audi 100 2.5 tdi(R5)

audi ti je za svaku pohvalu, unutrasnjost je predobra, volan i sjedista su legli samo tako... isto tako felge, zatamljenost stakala.. sve se nekako poklapa i audi cini onakvim kakav bas treba da bude: originalan, sredjen, pedantan... svaka cast na projektu i jedva cekam slike daljnih radova ;)
 
Član
BAs dobar i ocuvan auto ;9..Sicevi i unutrasnjost je svakako u audia vrh,jos sada ti sicevi i volan i ostalo, ma ekstra ;)
Valjalo bi mu mozda sire felge sa manjim et.om i to spustanje da bude perfekcija :icon_eek::icon_eek:
 
Član
Baš elegantno auto izgleda :cool:
Ove teme volim kad se auto slaže kvalitetno od početka radova, ima posla dok se dovede u red ipak se to godina vezi a prethodni vlanici ne ulažu puno u održavanje ovaj tvoj sad baš dobro izgleda :cool:

I kod mene je bio 80 cc i posle 100 dizeli na 100 je motor bio pri kraju pa sma ga se riješio al sto se tiče prostora unutra je drama :cool:
 
Član
hvalaa svima:icon_smile: adi187: iskreno da ti kazem ja jos ni marku nisam ulozio u motor,samo ono sto je potrosni materijal to sam i mjenjao sjedista,volan i naslon za ruku sve je ispalo iznenada za male pare tako da sam uzeo,pa sam to natenane ubacivao,sve u svemu zadovoljan sam.
gazija: vala bas steta sto nema klimu u ovim kijametskim danima bas fali mada i to cu ugraditi do godine najjvjerovatnije stavit cu digitalnu klimu od c4,ima tuuu brukuuuuuu posla al cejf je cejf:lol:
 
Član
Ehh evo napravio sam neki pocetnicki video,slabe su slike al eto bar se vidi neki dio posla koji sam uradio na ovom autu..UZIVAJTE ;)

http://www.youtube.com/watch?v=itbx_rhV4t8
 
drug sve pohvale za audia,kolega moj ima dvije stotke,jedna stari jedna novi tip.2.0 i 2.3 motor
ta novija 2.3 ful oprema,automatic i ima neku opciju sport,ide ko nevrijeme,kako tvoj taj 2.5 ide :D
 
Top