Audi 100 2.5 tdi(R5)

Audi 100 2.5 tdi(R5)

Član
Nema sta, znas sta sam ti sve rekao za Audi.a moj savjet je da uzmes parabolke 17" to bi bio slag na tortu i neke opruge -35, i nekad uraditi tapacirnuge u crnu boju i kada bi uspio naci tepih takodjer crni onda bi bio u fullu +ako uspijemo iskombinovati ona dva sata da bude bijela podloga to bi treblo biti to :D
 
Član
hvallaa,panajotis:ma nisam nista na krivio takav je kakav je :D
soffa:aa stopke lakiro transparentinim sprejom al iskreno nisam zadovoljan nakon izvjesnog vremena potamnii,vidi se na slikama,trazim onu pravu blendu al slabo mi ide,nigdje je nema..
dzenii:abd idu neke 17" 100% al polahko ne zurim nigdjee :D
D_Cash: ZNas svee :D
 
Audi je :cool: :cool: unutrasnjost pogotovo sve na mjestu izgleda idealno.. Kakvih i koliko kod nas na putevima 100-tki ima ova je idealna :cool: :cool:
 
Član
Ja sam mislio da je moja w123 ogromna,al kad vidim ovo... :icon_eek:
Svaka cast,extra izgleda u svakom pogledu ;)
 
Član
hvalaa svimaa,aa prioritet su mi ovi farovi koje sam nasao na ebay-u,kad samm ih vidio poludio samm:D a ima tu jos nekih stvari koje bi ja promijenio al o tom po tom.:icon_smile:
allex:ma druze tu ti je to negdje,to su te godine kad su se pravile najjbolje limuzinee..:)
 
Član
Ajd da ja kazem ako vec nisi ti , sto se tice unutrasnjosti i velicnine mislim da je dovoljno reci kada je postavljena zadnja klupa(sjedista) morala su se sjedista doraditi tj prosiriti sjedista za strana za nekih 15 cm na jednu i drugu stranu :D Tako da jeee bas al bas glomazan :icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
evo raja da malo dignem prasinu,mali update;)

radjene su neke sitnice na autu,uradjen je sat u led bijelu, felge su jos u maju uradjene al nisam imao kabla da slike postavim,zatamnio auto u LLumaru samo zadnji box.....itdd






















































eto raja toliko zasad od mene,zivim za taj dan kad ce me neko obradovati i reci evo opruge za audia,:lol:mislim nasao sam opruge h&r al 399 eura mislim da je to previse,aa da rezem opruge to necu nisam papak..;)
 
Top