ATS CUP preporuka boje

ATS CUP preporuka boje

na koje auto to ide i koje je bolje auto..a moze do 1000 ako ces farbati aa ako budes poliaro onda 2000 2400 2600 i onda pasta ja sam rucno falc polirao ruke otpale all se primjeti ucinak.
Audi 80 SC ,dobro si se ti namucio oko tog poliranja eto jos jednog razloga zasto da ne idem na taj izbor :)
 
BZ3MZGr.jpg
 
Član
To je too sad 1000 i 2000 i trazi purol pastu i predji i vidjet ces prve rezultate...samo lagano i smireno vjeruj kasnije ce ti biti drago..
 
To je too sad 1000 i 2000 i trazi purol pastu i predji i vidjet ces prve rezultate...samo lagano i smireno vjeruj kasnije ce ti biti drago..
Sto se purol paste tice imam je vec,a za poliranje falcova bi mi trebala samo purol pasta i pamucna krpa jel tako ?
A ako bi polirao ove krakove za njih bi mi trebao onaj pribor ?
A ono sto je vec bilo crno ponovo lakirat u crno.
 
Posto vidim da ti bjezis od veceg posla i od odrzavanja bilo kakvog najbolje ti je da falceve ispoliras bar do sjaja pravog a ovo ostalo farbaj moze zlatna ili boja auta sta god hoces bolje ce izgledati sa poliranim falcom jer steta je ovakve felge farbati komplet....
 
Posto vidim da ti bjezis od veceg posla i od odrzavanja bilo kakvog najbolje ti je da falceve ispoliras bar do sjaja pravog a ovo ostalo farbaj moze zlatna ili boja auta sta god hoces bolje ce izgledati sa poliranim falcom jer steta je ovakve felge farbati komplet....
Jos razmisljam sta cu kako cu,lako je meni to jednom ajmo rec do visokog sjaja odraditi al ko ce to redovno odrzavati,vidim neki govore cak dva puta mjesecno treba polirat a ja kad najvjerovatnije stavim nove gume planiram i zimi na njima voziti.
 
To je druga stvar sto razmisljas i zimi voziti...
Ne znam da sam na tvom mjestu ja bih fino to ispolirao i sta ti fali malo odrzavat ako hoces izgled...A ako hoces i za zime ja bi nasao neke celicne i premontirao za zime steta je na alu vozit...
A mozes i da ih npr fino ispoliras srce ofarbaj u boju falceve ispoliraj i to posle sve predji bezbojnim...tako sam ja radio na jednim felgama nije lose...ako mognem naci link posaljem ti u privatnoj
 
Član
Uzmi ti jedan krak na pamucnu krpu pa istrljaj pa vidi godil ti tako ako ne godi onda srce farbaj,a ja ih mjesecno samo malo pastom predjem i to je to..
 
Član
Ako oces imat dobro polirane felge onda moras ic do 3000 vodobrusnim ili pomogucnosti spuzvicom trizack 3000
A sto se tice purol paste to mozes stim al zavrsni sjaj je ravan nuli
Za to ti treba kemipol i plava kreda i odgovarajuci diskovi
Al opet napominjem one ce se sjajit i sa vodobrusnim 1000 i purolom al to nije to al ako hoces pravi polish onda 3000 i kemipol i plava
 
Član
Jos razmisljam sta cu kako cu,lako je meni to jednom ajmo rec do visokog sjaja odraditi al ko ce to redovno odrzavati,vidim neki govore cak dva puta mjesecno treba polirat a ja kad najvjerovatnije stavim nove gume planiram i zimi na njima voziti.
Sto se tice odrzavanja
Ako se kvalitetno ispolira netreba ih svaki mjesec polirat dovoljno je samo proje sezone znaci jedanput godisnje
Opet kazem ako se kvalitetno ispolira
Ja se inace bavim poliranjem lakiranjem i sve sto ima veze sa felgama i znam zasto to govorim
Jer ako se zavrsi sa 1000 ili 1500ili 2000 felga ostane ajmo rec gruba i u te pore se uvuce prljastina i onda se mora stalno polirati
Ja kad poliram idem do 5000 ili 7000 papiro i onda kredama
I tako polirane felge se nemoraju stalno refresat
A sto se tice voznje po zimi to zaboravi jer ih sol uboje
 
Top