ATS CUP preporuka boje

ATS CUP preporuka boje

Pozdrav svima!
Koju boju bi mi preporucili za ove navedene felge ili ako znate kod boje jos bolje,
uglavnom sto se poliranja tice neda mi se oko toga zezat a i nemam set za toga pa sam se odlucio na lakiranje da sto vise slici kromiranim felgama ili ovako kao na ovoj slici:
 
ats-cup-schwarz-gr.jpg
 
Član
hvala na javljanju mislim da bi bilo najbolje lakiranje takvom bojom jer i da ga ispoliram treba to odrzavat :D a to mi se neda ovako jednom odradim i miran :)
treba ono i jedne i druge odrzavati te kad se isaparaju ili zakacis malo opet valja farbati jer ce se poceti guliti ove polirane predjes voskom i poslije svakog pranja auta suhom krpom posusis i milina...a ima kod mene set cijena 20km dodju dva nastavka i dvije krede plus imas purol pastu ona je oko 5km dobar efekat daje samo vise trljati treba jer je masnija od krede..ja svako 2 mjeseca to pastom samo predjem i opet ko nove...jedino ako imas ostecenja na aluminijumu moras tad variti a ako ces farbati alukit obrusis lijepo sprickiz bazu lak i to je to..
 
felge su jos u fazi pripreme skinuta ja boja sa njih tako da se polako prelazi na smirglanje al mislim da cu se ipak odluciti za lakiranje ako nista laksi je posao i ici ce ovim redoslijedom primer,sivi lak pa bezbojni,e sad me zanima posto bi prvo sve felge obojio u sivo i presao poslije toga bezbojnim,mogu li na bezbojni opet preci crnim lakom onako ko na slici crne dijelove ???
 
paa valjda sivo pa dijelovi crni pa onda lak..evo ti postupak jesu celicne al to je too i jel radis kompresorom...
aluminijske evo slika http://i.imgur.com/C0Ii96h.jpg
Dobar tut al ja bi prije ako moze da sivu bezbojnim pa onda crno ono sto treba,razlog kad zasticivao trakom pa skidanje na samom kraju ostat ce ljepljivo pa i to cistiti pa onda tek bezbojnim prijeci ako me razumijes,onako bi bilo lakse.
A kompresorom bi radio imam i spricu ko airbrusch a i za lakiranje auta,samo nez bil mogla sprica ko airbrusch jer je dizna 0.7
 
Član
aluminijske evo slika http://i.imgur.com/C0Ii96h.jpg
Dobar tut al ja bi prije ako moze da sivu bezbojnim pa onda crno ono sto treba,razlog kad zasticivao trakom pa skidanje na samom kraju ostat ce ljepljivo pa i to cistiti pa onda tek bezbojnim prijeci ako me razumijes,onako bi bilo lakse.
A kompresorom bi radio imam i spricu ko airbrusch a i za lakiranje auta,samo nez bil mogla sprica ko airbrusch jer je dizna 0.7
maa ovoo vodobrusnim predji kupi purol pastu i poliraj probaj pa vidjet ces..
 
maa ovoo vodobrusnim predji kupi purol pastu i poliraj probaj pa vidjet ces..
Svidile mi se felge,dvije et 28 i dvije et20,dvije bile malo krive,odnesene majstoru i sve ih je nastelio tako da sam oko toga miran.
Ako se odlucim da ista poliram onda cu samo falceve :D a ovo unutra lakom ipak falceve je najlakse odrzavat.
Krenuo sam od grubog 120 suhog pa prema finijm vodobrusnim,zavrsni ce biti 1000.
 
Član
Svidile mi se felge,dvije et 28 i dvije et20,dvije bile malo krive,odnesene majstoru i sve ih je nastelio tako da sam oko toga miran.
Ako se odlucim da ista poliram onda cu samo falceve :D a ovo unutra lakom ipak falceve je najlakse odrzavat.
Krenuo sam od grubog 120 suhog pa prema finijm vodobrusnim,zavrsni ce biti 1000.
na koje auto to ide i koje je bolje auto..a moze do 1000 ako ces farbati aa ako budes poliaro onda 2000 2400 2600 i onda pasta ja sam rucno falc polirao ruke otpale all se primjeti ucinak.
 
Top