ATS classic

ATS classic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imas u Rijeci rade sirenje celicnih felgi 1000 KN 4 komada...A sad bas ALU felge siriti i nema nekog smisla osim ako nije neka bas rijetka felga (ako se uopste moze siriti ALU felga, pitanje kako bi drzalo to)...
 
Član
Celik se siri (vare falcevi), za alu se rade novi prstenovi samo ukoliko su u pitanju dvodelne, odnosno trodelne... Malo usminkaj te sto imas, obradi ih, prelakiraj ako treba i to je to! Pa kada nalete neke za finu lovu, udaj te sto imas i predji na bolje....
Nisi ih puno platio, a vrede sigurno vise nego bilo koje druge u tom cenovnom rangu!
Kada se malo oparis, uzmi jos jednu od 6J i super ce biti!
Samo napred!
 
Član
hehe. ATS classic 14" ne postoje, rade se iskljucivo kao 13" (jos uvek se proizvode) a dostupne su neke kopije koje pomalo lice ali ipak nisu autenticne, ... Voleo bih da posedujem jedan komplet bar od 7,5J, a nesto od 9J je vec naucna fantastika, nama nedokuciva :D.
Tek sto bi jedne takve ATS-ice legle na tvoju peticu, uf, nemoguce perverzno... Onako, zakucan sa GT turbo spojlerima i naravno, zutim maglenkama, a falcare da strce izvan linije karoserije sa nekim rastegnutim 175 55 r13...
morao sam, mnogo volim taj auto!
 
Član
@deez tako cu i uraditi
sada imam jos jedno pitanje kako ispolirane felge odrzati cistim jer sad mi je auto na celicnim felgama s ratkapama i sve pocrne od kocenja predpostavljam da ce i felge pocrniti
 
Član
jako je tesko odrzavanje felgi kojima je skinut zastitni sloj...
ja sam bio ispolirao svoje felge, prva kisa im je ubila sjaj na falcu, matirale su i na kraju pocele da tamne... Postoji polir pasta za te stvari, al ajde, dodaj me na MSN, pa da mi posaljes slike... i sve da analiziramo, rado bih ti pomogao ukoliko to zelis.
edis_bulic@hotmail.com
 
Legend
_vwfan_ je napisao(la):
hvala vam na pomoci ali skupa mi ta 35e jos malo i mogu jos 4 kupiti.Vidjet cu neki distancer da napravim na jedan zadnji tocak gdje bude ta felga.Koliki treba biti precnik distancera??
ako je et isti, stavi ih nazad i nece biti problema, distancerom neces nista dobit ako je isti ET. mislim da nece biti problema, to ti je od prilike 0.5cm sira felga sto i nije puno, tako da ak ti nazad budu jedna 6 druga 5.5 sigurno neces nista osjetit, iako bi dobro bilo da uzmes i tu od 6j nekad kad mognes, sigurno da bi se isplatila ..

deez je napisao(la):
hehe. ATS classic 14" ne postoje, rade se iskljucivo kao 13" (jos uvek se proizvode) a dostupne su neke kopije koje pomalo lice ali ipak nisu autenticne, ... Voleo bih da posedujem jedan komplet bar od 7,5J, a nesto od 9J je vec naucna fantastika, nama nedokuciva :D.
Tek sto bi jedne takve ATS-ice legle na tvoju peticu, uf, nemoguce perverzno... Onako, zakucan sa GT turbo spojlerima i naravno, zutim maglenkama, a falcare da strce izvan linije karoserije sa nekim rastegnutim 175 55 r13...
morao sam, mnogo volim taj auto!

prave se ats classic i 15ke ;)
bile su kad vehabije u buca potoku 7x15 et 30 ali su 4x108
 
Legend
_vwfan_ je napisao(la):
@.nOKe ET je 30 na sve 4 felge

onda bi distancerom dobio samo manji et na jednom tocku sto bi bilo jako lose za tvoj ovjes.. stoga nista distanceri, samo vozi tako dok ne mognes uzeti jos jednu od 6j i to je to :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top