ATS classic

ATS classic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi kupio sam felge ATS classic 13" 5.5J ET30 i ubacio sam ih u gepek i kuci kad sam dosao izvadim ih kad vidim da je jedna 6J.Znaci sve oznake su iste na sve 4 felge samo sto je jedna 6J.Sad bi zelio znati da li ce mi to nesto smetati ili nece i moze li se to nekako izjednaciti gumom???unaprijed hvala
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
ljudi kupio sam felge ATS classic 13" 5.5J ET30 i ubacio sam ih u gepek i kuci kad sam dosao izvadim ih kad vidim da je jedna 6J.Znaci sve oznake su iste na sve 4 felge samo sto je jedna 6J.Sad bi zelio znati da li ce mi to nesto smetati ili nece i moze li se to nekako izjednaciti gumom???unaprijed hvala
Sumljam da je mozes gumom izjedanciti,al moze ju staviti nazad, jer ako ju stavis naprijed bit ce tezak volan i vuci ce u tu stranu gdje je sira fela... Il ju nabaci otraga na jednu stranu,a na drugu nabaci kakv distancer i pokusaj dobiti isti razmak kod ruba...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Momak iz Rijeke prodaje 1 ATS Clasic 6 j 35 € ako si zainteresovan javi se meni na PM...
Eto ga da ne moze biti bolje, otraga 6j a naprijed 5,5j... I imas extra fele ;)
 
Član
hvala vam na pomoci ali skupa mi ta 35e jos malo i mogu jos 4 kupiti.Vidjet cu neki distancer da napravim na jedan zadnji tocak gdje bude ta felga.Koliki treba biti precnik distancera??
 
Ako mozes nabaviti za tako "sitnu" lovu ATS Clasic javi, ja bih rado uzeo, jer ces jako tesko naci ispod 250 KM...Sve jedno i ako stavis distancu opet ce se osjetiti na gumi jer ce jedna biti na 6J a jedna na 5,5 J ...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ako mozes nabaviti za tako "sitnu" lovu ATS Clasic javi, ja bih rado uzeo, jer ces jako tesko naci ispod 250 KM...Sve jedno i ako stavis distancu opet ce se osjetiti na gumi jer ce jedna biti na 6J a jedna na 5,5 J ...
jbg kad ih ispoliram stavit cu ih pa cu vidjeti kako se ponasaju
 
Član
Gde si uzeo te ATSice? super su to felge samo mi nisu te od 5,5J cinile posao pa sam ih zaobilazio....
Bas mi je drago sto se naslo resenje sa ovom od 6J iz Rijeke, mislim da bi bila mudra investicija uzeti i nju... naravno uz nivelaciju cene, mislim 35 jevreja za jednu felgu je previse love.
 
Legend
meni da fali ta jedna od 6......halalio bi i duplo ako ne i vise za nju (ovo sto ti rocki nudi)......polirao rub na sve 4.....centar crni kao iz tvornice,na tu sirinu obavezno distancer i rezultat puno vise nego lijep ;)

ljepotice...

7362720026_large.jpg
 
Član
Ja nez sta je vama 35€ za tu felu nije puno, nije to obicna-klasicna fela sto se nalazi po svakom auto otpadu,stoga izdoviji tih 35€ (ako si u mogucnosti) i imas jako lijep set fela 2x 6j i 2x 5,5 i onda si dobio na vrijednosti fela kada ih odlucis prodati,te na estetskom izgledu... Ukoliko se predomisljas ili nesto slicno, reci meni koliko cijenis te svoje od 5,5 i tu jednu od 6j, ja cu kupit, pa cu ja kompletirat ako neces ti ;)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ja nez sta je vama 35€ za tu felu nije puno, nije to obicna-klasicna fela sto se nalazi po svakom auto otpadu,stoga izdoviji tih 35€ (ako si u mogucnosti) i imas jako lijep set fela 2x 6j i 2x 5,5 i onda si dobio na vrijednosti fela kada ih odlucis prodati,te na estetskom izgledu... Ukoliko se predomisljas ili nesto slicno, reci meni koliko cijenis te svoje od 5,5 i tu jednu od 6j, ja cu kupit, pa cu ja kompletirat ako neces ti ;)
hehe ne bih sad prodavao neka ih malo kod mene,kontao sam ih ofarbati kao ove na Jetti

deez je napisao(la):
Gde si uzeo te ATSice? super su to felge samo mi nisu te od 5,5J cinile posao pa sam ih zaobilazio....
Bas mi je drago sto se naslo resenje sa ovom od 6J iz Rijeke, mislim da bi bila mudra investicija uzeti i nju... naravno uz nivelaciju cene, mislim 35 jevreja za jednu felgu je previse love.

uzeo sam ih u Sarajevu,i ja mislim da je puno za jednu felgu ali opet vidim jer sam sad slab s parama kupi ovo kupi ono a jos se nista ne vidi na autu..
 
Član
Postoji velika razlika izmedju ATS classic felgi od 6,5J i ovih od 5,5J...
Ove od 5,5J imaju dugacke krake koji se utapaju u samu ivicu falca i deluju osrednje... nije to neka velika egzibicija jer poliranog falca gotovo i nema. Dok je ATS-ica od 6,5J i sire vec delikates, unutrasnji deo krakova je ofarban u crno i samo krakovi su zdepasti, oslonjeni na hromirani pojas falca...
Ja imam ponude za ATSice od 5,5J za 100KM na dva mesta, ali mislim da te felge ne mogu da mi pruze ono sto zelim, zato se i dalje drzim svojih wannabe ATS cup od 5,5J dok mi drug Ljuboje ne nabavi neke "šerpe" od falcara...

[attachment=24465] 5,5J

[attachment=24466] 6,5 i vise jota

[attachment=24467] bas mi i trebaju ove felge za iPhone :lol:
 
Član
i ja sam to skuzio da ove kod mene imaju sasvim malo ruba i ova od 6j ista,a vidis te od 6.5J su puno bolje ali hajd ih nadji.Cuo sam da se felge mogu siriti pa imal neko kod nas da to radi i kolika je cijena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top