Astra OPC 2,0 Turbo 240KS

Astra OPC 2,0 Turbo 240KS

Član
To pucanje je garant sjajno i moj Saxo je tako pucao dok auspuh nisam zamjenio, od tada nista, nedostaje mi to :icon_biggrin:

Inace, 14,4 sasvim fino vrijeme, vozis je kako treba znaci :cool:
 

GTC

Član
ma pucanje je savršeno... baš koda petarda pukne u auspuhu... nekad i 2-3 pucnja u par stotinki sekunde :cool::cool::cool:
a imam jedan plan... bez čipiranja sa ovim IC-om, i downpipe-om olakšan ( bez zadnje klupe) vozit 14,0-14,1 sec da budem konkurentan u toj klasi :cool:
a onda na ljeto... na mapi od 315 ks ( fali mi samo "sportska" usisna bregasta), bez zadnje klupe i suvozačevog sica, na 18" r888 uletit u nisku klasu 13sec :cool::cool:
btw upravo kupljene Eibach Pro-Kit -30/-30mm opruge pa ćemo je malo prizemljit :)



HrSupra je napisao(la):
....ti forge blow off vetilin se jako slabo čuju.....
ovo je totalno krivo. barem na opelima se Forge najjače čuje. daleko glasnije od npr bailey-a :cool:
 
Član
nasao na netu

One of their non-diesel projects :

Opel (Vauxhall) Astra OPC
Engine : 2.0 turbo (I4)
Stock : 249hp (according to Opel/Vauxhall 240hp)
With straight pipe : 268hp
Software tune + bigger intercooler : +300hp


http://i22.photobucket.com/albums/b329/Stefplus/Banc%20de%20puissance/sized_IMG_5332.jpg
 

GTC

Član
FALA DEČKIIIII :cool:

evo upalia san je nakon 3 snježna dana...
Montiran je 70mm downpipe... auto puca ko ludo iz auspuha na šaltanjima preko 5500 o/min...i osjeti se razlika baš dosta :shocked:
1.9 cdti usis se montira za 10tak dana. Čekam jedno još silikonsko crijevo iz SAD-a :-D
Stigle su i Eibach Pro-kit opruge -30mm/-30mm. Montaža također uskoro :-D

evo jedan videooooo :cool::cool::cool::cool:

http://www.youtube.com/watch?v=OZmaZLjy0KQ&feature=youtu.be

;)
 

GTC

Član
Evo par updateova :)
Eibach Pro kit ide na ugradnju ovaj tjedan, kao i Forge Intercooler kroz 15tak dana.
-1.9 CDTI airbox sa novim K&N panel filterom montiran. Prezadovoljan. :cool:

1zp62yx.jpg

.
.
.

Osim toga, danas smo imali mali meeting sa 3 Astre OPC. Pa smo se odvezli na plažicu :cool::cool::cool:

2eakpic.jpg



jv3dqx.jpg


11186k9.jpg


Ubrzo se javim sa dojmovima o Eibachu
 
Član
GTC je napisao(la):
Montiran je 70mm downpipe... auto puca ko ludo iz auspuha na šaltanjima preko 5500 o/min...

Mogu misliti ćeifa dok vozis ko da vozis WRC bolida, smijesk ti izmami svaki put kad pukne :icon_biggrin:.
 
Član
sjajna auta, mogu mislit kako ste mamili poglede prolaznika, ne vidjaju se svaki dan ovakve pile na jednom mjestu
 

GTC

Član
Hvala :cool::cool::cool:
Evo još jedna najavljivana novost.
Smontira san si Forge Motorsport Intercooler i dojmovi su više nego zadovoljavajući. NEvjerovatno nešto. Auto osjetno ide bolje.
Prezadovoljan sam. Jedva čekam street race. :cool::cool::cool:
evo par slikica:

Skinut branik, maska, vezni lim, izvađen tvornički intercooler koji se nalazia između kilera vode i kilera od klime, napravljeni nosači za kiler klime koji je sada direktno povezan na kiler vode. Intercooler nosačima zakačen na vezni lim i H nosač od ispod. sad je samo trebali iskrojit cijevi ;);)


image hosting jpg

Skrojene cijevi, povarene, upaljen auto sve izvrsno odrađeno, završni radovi :D:D


jpg image hosting

Konačan izgled prije vraćanja branika i maske


upload images

Konačan izgleda dvodnevnog polaganog rada DIY
( još treba mrežicu ispod registracije vratit da se IC ne vidi, ovo je samo malo pozerski par dana ) :lol::lol:


adult image hosting
 
Top