Astra OPC 2,0 Turbo 240KS

Astra OPC 2,0 Turbo 240KS

Član
najvise vas mrzim dalmatince, zato sto mozete slikat auta ovako na plazi i pored mora a mi moramo prevalit stotine kilometara i opet ne mozemo naci dobru lokaciju ko vi :D auto odlicno pozz
 
Član
fantasticnoo auto,,,ljubitelj sam ovih fabrickih serijskih sportista,,,al 22000 eura mi je previse ipak moram da kazem...al tvoje pare brate;)
 
Član
I meni, radje bi neki stancic kupio pa ga kos malo tuniro :icon_smile: mada plazim za ovom verzijo vec odavno samo doduse sa 1.9CDTI tj. JTD od 150konjica
 
Član
dobar ti je auto.....kad ti je ruknio turbo trebo si odma kupit Garrett GT28 i granu za te iste novce.....ti forge blow off vetilin se jako slabo čuju.....
 

GTC

Član
Hvala Boki :cool:

pošto me dugo nije bilo evo par slikica u malih update-ova...
Auto ima 94000km, sve super savršeno, na kucnem...nadam se da ce tako i ostat.
Astra ide, potrošnja odlična, stavljene mintex race disk pločice, NGK iridijske svjećice, ulje svako 7-8000km, točim OMV 100...
Sudjelova san lani na street rejsu u V.Gorici i na Grobniku, 14.440 sec najbolje vrijeme u Gorici, na Grobniku 14.5xx bez zadnjih siceva ali na 50 stupnjeva cili dan :cool: sta se tice radova... Nista posebno nije radeno al ono, mene veseli xD
Skinut je znak sa gepeka i slova Astra, i prednja maska, poklopci retrovizora i lajsna na gepeku su omotani u bijelu 3D carbon foliju, te je zadnji difuzor ofarban u crnu metalik boju. I to sad izgleda ovako:







iduce u planu je uvatit vrimena za montirat ovi intercooler za koji je sve pripremljeno...i inox cijevi, i silikonska crijeva i sve xD ... samo triba sačekat jednu 10tak dana crijeva iz amerike :cool: ovo je samo testna slika hehehhe
...

... Osim toga, montiran je 70mm downpipe bez pretkatalizatora.... nevjerovatna je razlika... auto ima sigurno cca 10ks više... baš osjetno bolje povuče...a na šaltanjima priko 5500 o/min puca iz auspuha KO LUDA... bit će jedan video za koji dan.
- Također stigla mi je i kutija filtera zraka od 1,9 CDTI Astre H za koju također čekam jedno silikonsko crijevo pa će na montažu.


Tako da... sa downpipe-om, usisom od 1.9 dizel Astre H, i Forge Intercoolerom imam sve potrebno za 300KS mapu od EDS-a šta mi je i bia cilj :)
 
Top