Astra OPC 2,0 Turbo 240KS

Astra OPC 2,0 Turbo 240KS

Član
Astrica je moc...Mogu mislit kako ide,uvijek sam volio auta tipa Astra OPC, GTI , Focus RS...
Najdrazi mi je uvijek bio GTI ,ali OPC je uvijek imao jaci motor i ozbiljni sportas od GTI-ja...
Ova zadnja serija koju ti imas je vrh..nema dalje..A to za boju sto je neko gore spomenuo ,mi nema smisla
ta plava sto je na njemu je odlicna ,bolje ne moze...Cuvaj je dobro
 
Član
Čovječe 22000 eura za Opela :icon_eek::icon_eek::icon_eek: kojem na 50 000 rikne turbo :icon_eek: eh auto nije loš al samo to...

Kad pomislim na silne mogućnosti izbora za 22k eurića mmm :icon_smile:...

Ne znam za vas, al meni to malo previše para za Astru kakva je god... :icon_rolleyes:
 
Član
Nije to puno za skoro nov auto, izgleda da nisi dugo gledao cjenik novih auta. Golf R32 je oko 80.000 KM, za te pare od polovnih mozes uzeti i pokojeg finog Ferrarija. Sad sve zavisi sta ko voli :)
 
GocaS6 je napisao(la):
Čovječe 22000 eura za Opela :icon_eek::icon_eek::icon_eek: kojem na 50 000 rikne turbo :icon_eek: eh auto nije loš al samo to...

Kad pomislim na silne mogućnosti izbora za 22k eurića mmm :icon_smile:...

Ne znam za vas, al meni to malo previše para za Astru kakva je god... :icon_rolleyes:

potpisujem
 

GTC

Član
da 22000 eura za Opela sam dao, i dao bi uvijek !
rađe mi da za opela 30000 eura nego za vw, bmw, mercedes 10000,
bez uvrede ali meni je Opel najdraži na svitu i nema druge marke koja MENI može platit ovaj gušt šta OPC plaća, a vi kupujte za te novce šta oćete :D

2 GocaS6:a šta se tiče 22000 eura i turba na 50000km čitaj malo bolje o čemu se radi pa ćeš vidit zasto... :cool:
 
Član
GTC je napisao(la):
da 22000 eura za Opela sam dao, i dao bi uvijek !
rađe mi da za opela 30000 eura nego za vw, bmw, mercedes 10000,
bez uvrede ali meni je Opel najdraži na svitu i nema druge marke koja MENI može platit ovaj gušt šta OPC plaća, a vi kupujte za te novce šta oćete :D

2 GocaS6:a šta se tiče 22000 eura i turba na 50000km čitaj malo bolje o čemu se radi pa ćeš vidit zasto... :cool:

Ljubav se ne može platiti ja se slažem, i to je sigurno dobar auto ja sam samo iznio svoje mišljenje naravno da ti imaš svoje, ne bi ni valjalo da svi isto mislimo ;)

I ja volim Audija više nego išta al da imam 22k eura ipak bi kupio Imprezu STI ;)...
 

GTC

Član
GocaS6 je napisao(la):
I ja volim Audija više nego išta al da imam 22k eura ipak bi kupio Imprezu STI ;)...

e brate vidiš... ja to auto nemogu smislit...dapače gadi mi se...to je nešto strašno...... vidiš koliko su ukusi različiti :D:D:D:lol:
ako šta nemogu smislit to je impreza i svi modeli honde hehehehehhehe bez uvrede hondašima :p
 
Član
GTC je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
I ja volim Audija više nego išta al da imam 22k eura ipak bi kupio Imprezu STI ;)...

e brate vidiš... ja to auto nemogu smislit...dapače gadi mi se...to je nešto strašno...... vidiš koliko su ukusi različiti :D:D:D:lol:
ako šta nemogu smislit to je impreza i svi modeli honde hehehehehhehe bez uvrede hondašima :p

Eh vidiš meni je bitnija funkcionalnost nego izgled, šta me briga kako izgleda dok god ima 300 ks i vozi kao po šinama ;), što se mene tiče idealni auto za mene je Ariel Atom :)...
 

GTC

Član
bmw320 je napisao(la):
fino auto :D
al ipak ima turbo i zemlju zdere
do stoje 6-7 sec?


hvala frende
baš tako...ždere cestu...1-2-3 sve kopa...

tvornički kažu 6,4 sec...a ja još nisan mirija :cool:
 
Član
GTC postujem sto volis samo opele i stvarno i ja mislim da je opc odlicno auto(mada ga nisam vozio) al na sta si mislio kad si rekao da ne mozes smisliti imprezu i honde,na dizajn ili na motor,vozne karkteristike?jel da si probao ijednu imprezu od 200+ ks ili bilo koju vtec hondu ne bi tako govorio za njih jer nisi uopste svijestan kako su to dobra auta u svakom pogledu pozdrav
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
GTC je napisao(la):
da 22000 eura za Opela sam dao, i dao bi uvijek !
rađe mi da za opela 30000 eura nego za vw, bmw, mercedes 10000,
bez uvrede ali meni je Opel najdraži na svitu i nema druge marke koja MENI može platit ovaj gušt šta OPC plaća, a vi kupujte za te novce šta oćete :D

2 GocaS6:a šta se tiče 22000 eura i turba na 50000km čitaj malo bolje o čemu se radi pa ćeš vidit zasto... :cool:

Ljubav se ne može platiti ja se slažem, i to je sigurno dobar auto ja sam samo iznio svoje mišljenje naravno da ti imaš svoje, ne bi ni valjalo da svi isto mislimo ;)

I ja volim Audija više nego išta al da imam 22k eura ipak bi kupio Imprezu STI ;)...


O kakvim ti Imprezama pricas , de ba ,nikad nisi sjeo u nju kao ni 90% nas i nemas pojma o kakvom se Autu radi,mislis ako je svi hvale i ako se vrti u svijetu Tunera i Rally-a da je tako dobra...Auto uopste nije rentabilno ni isplativo ,a za manje para mozes uzet Auto koje je 100 puta bolje on Impreze...Svako ima svoje, neko voli Opela neko voli Mercedesa,slabo ko moze od nas moze reci da Voli Subarua kad nikad nije sjeo u njega,i ja mogu reci joj jarane STI je zakon...Al na osnovu cega? Samo zato sto je STI i sto ga svi hvale..a nikad nisam sjeo u njega...Kolega iznad voli OPC i postujem to ...Ja licno ne volim Opele al OPC je druga prica ...sorry za off topic....

POzz
 
Top