Astra OPC 2,0 Turbo 240KS

Astra OPC 2,0 Turbo 240KS

GTC

Član
hvala Tibore i ostali :cool::cool::cool:


tibor987 je napisao(la):
jesi ovo naljepio hajdukov znak , da te zbog rega ne namlate u splitu i okolici :lol:

naravno...ipak su to ZG tablice i baš ona plava DINAMOVA boja heheheheheh ...pa reda radi :D i ako tu su sad i Opel Team DALMATIA nalje pa valjda neće niko ništa pokušavat :cool:
 

GTC

Član
fala Vam puno ekipa :cool::cool:

jučer sam se malo uvatija posla sa sredija felge ;)
...tribalo je uklonit sve mrlje, masnoću koje su one skupile u zagrebu dvi ipo godine zbog nemara vlasnika :D ...fala frendu makyju šta je pomoga ;) inakraju...kupia ivasola 1 l, skinili prednje dvi felge sa auta pa to sve radili naravno, namazali felge sa njim da malo uvati, pa voda, pa vodobrusni najfiniji, i nakraju polirali još malo... to smo radili i vanka i unutar felge :cool:...sad su doslovno ka nove...i prelipo izgleda...danas ću ove zadnej dvi iznutra sredit da sam miran :cool:

evo slike :cool:






:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

al auto je tvornički...šta će tek bit kad sve bude po planu završeno ;)

Imam doma OPEL Asconu C 1,6, plan je bija u nju ubacit C20LET ( 2,0 16v Turbo iz Calibre ) i sredit je komplet cijelu ( unutrašnjost sve, felge, spustit, perla crvena boja, i motor cca 300KS ) i da Astra bude everyday car... ali ne...... :cool:
Ascona će se samo obojana u crveno, sa nekim 9x16 i zagewindana u pod do kraja :cool:

a na OPCjki će se radit 300 KS :cool:
planovi su kroz misec dana,centrirat trap ( malo vuče u lijevo ;) ), obojat naprid spojler malo šta je zagrebano, i kupit sve 4 nove gume :icon_biggrin: ufffff

do kraja ljeta je plan spuštanje Eibach Pro kit -30mm, ćukice ( temp vode, ulja, i boost ), i turbo timer.

a na zimu veći intercooler, sve od inoxa cijevi, auspuh od turba do kraja, i chip - EDS Motorsport Phase 2 ( 315 KS ) i to bi bilo sve ;)

živili mi :cool:

vidimo se u Banja Luci na street race-u
 
Član
Ima i bijela OPC, samo se zove Nurburgring Edition ...

A vlasniku cestitke za prelijep auto i da se sretno navozas sa njim...

Jedino sto se tice spustanja ... ako je planiras dizat na 300+ KS, razmisli o kvalitetnijem nacinu spustanja (amortizeri+opruge, ili kvalitetne gewinde). Ja sam svoju Astru spustio Eibach Pro kitom i nisam prezadovoljan drzanjem, a da ne pricam da mi je zadnji kraj legao vise od prednjeg, pa sam morao nazad vratiti serijske opruge ...
 

GTC

Član
HVALA mtopic i ostala ekipa :cool::cool::cool:

šta se spuštanja drugim amortizerima i gewindama tiče - nemože ! :icon_cry:
kao i stara GTC koju san ima IDS+ sportsko podvozje, tj pritiskom na Sport tipku amortizeri se pokrućuju, al baš se lipo osjeti ;)
a još nisu napravili gewinde ili sportske amortizere za takav sustav :icon_cry:

da toga nema, bez razmišljanja bi uzea gewinde ;)

ali bit cu zadovoljan i sa -3cm Eibach Prokit :cool:
 
Top