Astra GTC - komentari

Astra GTC - komentari

Član
mimoisli smo se na auto putu maloprije? odlicna je astra,jel ti puno vise udara na rupama sa gewindama?
 
Legend
aj konacno
PERFEKCIJA BURAZ
nema dalje,znaci zadaca svima :)
sve pohvale za rad, nema nista viska na njoj ! diskretno a opet se vidi
sve pohvale fakat..
;)
 

JD.

Član
@Astra moguce, isao do Zenice heh a ne osjete se puno vise rupe, zaboravis za 2 dana kako je prije bilo... iskreno mislio sam da ce se vise osjetiti ali ovo je super

--

hvala njoke heheh :lol:
 
Član
vrh je sve odradjeno nema sta,samo ove s8 felge bar po meni nesto mi nisu legle na nju..a motor je solidno vuce,kod mene drug istu ima i bio sam bas prijatno iznenadjen kako vuce;)
 
Član
ma ove s-line felge su stroj,na svakom autu prejebeno stoje,bas sam gledao na novom sciroccu,ma drama

i ja sam ih mislio nekad uzeti al et odlucih se za druge

imas li jos kakvih planova sto se tice vanjskog izgleda
 
Član
pa jebote ja i ti ostavljamo na istom parkingu :)vidim ja svaki dan noc te vidjam tamo, cesto ti ostavim kraj corse, astra je extra uzivo, bas jutros gledam kad sam izlazio sa parkinga gewinde su ti prejebeno sjele!!! ja sam konto da ce biti prenisko ali ono je savrseno
 

JD.

Član
hehe hvala i ja sam prezadovoljan kako izgleda... vrijedi svake marke :) a vidjam i ja tvog golfa cesto ;)
 
Član
uuu ne znam kako mi je promakla ova nova tema dosad :) svaka cast, sad je bas "zagevindana" da valja :D odlicna Astra
 
Početnik
neznam sto su svi ograjisali pa misle da ako stavis gewinde vozis se kao na trokolici, hoce to kad stavis ha fu fush fewinde, medjutim JD me je poslusao i odlucio se za brand Weitec , prije toga je imao Eibach opruge koje slove za najudobnije pa neka kaze kako mu se auto ponasa.....

Coskonja dok ne bude LSD nisi kul ;)
 
Početnik
coskonja, jesi razmisljao da narucis LSD za bide da mozes fino i u wc-u stayler da budes:)
imam ja jednog kolegu dragisu koji to fura, kaze da je extra:):)
 
Top