Astra GTC - komentari

Astra GTC - komentari

IGY

Član
nek si stavio od inoxa gewinde, bar ce kad zahrdza ostatak opela nesto ostati i citavo :lol:
 
Član
Pravo dobra astra exstra uradena, kako si stavio gewinde sve bolje izgleda.. Koja je bila cjena za gewinde.?
 
Član
Fino fino, sve s ukusom i nista pretjerano ;), ajd mi odgovori na jedno pitanje... Da li bi se ikada vise vratio na opruge :cool:
 
Član
I prije sam komentarisao ovu astru na nekim temama...da imam ovo auto isto bi ovako izgledalo...sa ukusom i kulturno sredjena...jedino jos ti farovi sa lecama i xenoni i ne znam jesi li razmisljao o masci bez znaka:icon_question:
U svakom slucaju prelijepo:cool:
 
Legend
Dosada se govorilo sjedi 5, medjutim ti si sasvim druga liga, ti si definitivno presao u profesore. Svidja mi se sve sto si odradio. Lakiranje unutrasnjkosti u biserno crno i ja planiram, samo cekam godisnji.

Gevidne - predobro izgleda, vjerujem jos bolje vozi.
Karambolka i ideja su za pohvalu svaku, super ispalo, svidja mi se ukidanje lajsni na vratima.

s3t zauvjek ;)
 

JD.

Član
@ IGY hahahaha ma ne znam moze li i inox odoliti hrdji kad se radi o opelu hahaha :D

@bmw 330d - 1650 KM ;)

@Samir-RX8 - sto se mene tice nikad vise samo opruge... ovo je tek prava stvar, a u odnosu na opruge nije nesto puno tvrdja ( ko se vozio moze potvrditi...) zaboravis za 3 dana da si mjenjao ista, a o lezanju da ne pricam...

@nodiash - ma bice i farovi i xenoni, jedno po jedno heh nema veliki izbor dijelova za astru a cijene su paprene... maska bez znaka preko 200 EUR, al eto valjda ce leci ubrzo :)

@daki hvala brate hehe s3t 4 life :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Top