Astra GTC 1,6 16V Sport by GTC

Astra GTC 1,6 16V Sport by GTC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GTC

Član
kolega blindery me pitao kako sam ubacio onaj ekran gore pa evo detaljno kako i šta :cool::cool:


ovako pošto sam gore imao obični TID koji mi je davao datum, temperaturu i radio stanicu/ ime pisme dok sam imao tvornički radio, a posli san stavia ovaj JVC KD DV6202 ostali su mi samo temperatura i datum... e a pošto JVC čita DVD/ DivX i ostala sranja palo mi je napamet ubacit LCD na tvorničko misto... malo san se raspitiva za cijenu tvorničkog CID-a od 6,5 incha i cijena je bila dosta skupa oko 300-500 eura + još bar 200 eura za to pospojt... e pa nije mi to palo na pamet kad mogu napravit DIY koji još niko nije napravia ;):cool::cool:

lipo san kupia obični 7" monitor...rastavia ga cilog...uzea samo njegov ECU :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: i samo zaslon.... izbacia ovi tvornički TID... ECU zašarafia u plastiku...dovuka mu + i -... zatim kupia plastiku koji drži tvornički 6,5 " LCD... i tu je sad bilo malo kemije pošto je ovaj ekran 7"...uglavno zalipljen je bia prvo običnim silikonom pa priko toga vrućim silikonom... i tako je to sve pospojeno lipo i imam nešto sta nitko nema a vrhunski je :D

evo slikice

DSC01038.jpg


DSC01042.jpg


DSC01041.jpg


DSC01043.jpg

^^^^ prvo je to sve tribalo skinit..... ::)

DSC01075.jpg

^^^^ kompjuter od zaslona prišarafljen za plastiku unutra

DSC01053.jpg


DSC01054.jpg

^^^^ zaslon zalipljen na originalnu plastiku za 6,5" LCD i ubačen unutra

DSC01080.jpg

^^^^ i finalno kako to sve izgleda

evo i jedan video :D

http://www.youtube.com/watch?v=TTxmnuh5cRI

btw hvala svima još jednom :cool::cool:
 

GTC

Član
vladica85 je napisao(la):
hehe ljudi se raspituju na youtubu,ostali u cudu kako si to izveo:lol:

da znam...:lol: :lol: :lol: :lol:

ljudi nema do DIY:cool:
:D

admir jahic je napisao(la):
pozdrav frendu Nikola drma li jos GTc :lol:

di si prika Adma... :cool::cool:
ne drma više...idući tjedan ide za Zagreb a meni iz Zagreba dolazi jedna zvjerka :cool::cool::cool::cool::cool:
 

GTC

Član
Astra je napisao(la):
hehe lud si pravo,super autic,a ozvucenje boli glava ,jesil izgubio sluh vec? :D

hvala :cool:

pa kad mi je bia pregled za vojsku...od nas 300tinjak...rekla mi doktorica da san top 10 sta se sluha tiče :cool::cool::lol::lol::lol:

a sad bogami...neznan :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
ponekad nečujem mobitel kad mi zvoni u džepu od gaća... uvik me ovi sta se nalaze kraj mene pitaju jel to tebi zvoni :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top