Astra G

Astra G

Član
EVO JEDAN UPDATE dakle pomenuo sam ali jos nisam slike postavio, LED instrument tabla, ovako izgleda DSC_0001.jpg

Bice jos slika uskoro, boljom kamerom aBd. :) pozz
 
slusaj one koji su ustvari vozili na "veliki" felgama , kao da je 17ska neka velicina :D Znas kako ljudi ono sto ne mogu da imaju to im ispadne kao na kraju ruzno sa 100 mana
 
Član
Dragoneeee, s duznim postovanjem, ja ne vidim nista lose u tome sto se savjetujem sa ljudima, pa kakvo god njihovo misljenje bilo, a uostalom to govore ljudi koji rade sa autima vise nego sto ja imam godina.. :joyful: :D :)

Dzeniii- :D radio sam ja licno, sve sam radio na centralnoj konzoli, display, klima regleri, upaljac, instrument tabla i prekidace za paljenje svjetala, s tim da sam spojio i plavo svjetlo ispod nogu da svjetli... bice uskoro slika. SMD su sijalice T5 samo su limici polova bili preveliki i presiroki, pa sam malo improizovao i rezao noktaricom i stezao iz da se ne bi gubio kontakt :) kod tebe su mozda u uredjaju za podesavanje toplo/hladno ubodne, to mozes lako provjeriti, nadji ovdje na forumu princip pa provjeri, kod mene su sve bile T5 B8 pozz :)
 
samo se ti savjetuj nema nista tu lose al nisu upravu ja ti kazem iz iskustva a ti kako hoces tvoje auto stavi od civara ako hoces ja ti samo kazem :D
 
Član
:D ma hvala tebi ti si car :woot: zato mi jesmo tu da ucimo neke stvari od drugih, djelimo misljenja, stavove itd, to je normalno
 
Član
hahaha ma nisu nase ceste za "poda" meni ga i ovako zao :/ aBd. bice jedan dan.. samo laganoooo :D
 
Top