Astra G

Astra G

Član
DSC_0313.jpg DSC_0315.jpg DSC_0315.jpg Novi update nakon duzeg perioda ponesto se radilo, u proljece aBd. farbanje branika i spustanje u pod, u potraznji sam za felgama sa gumama pa eto ako ko ima kakav prijedlog bio bih zahvalan!! :)

Naljepnica LOVERED LIFESTYLE, pomogao Ze Tuning...zahvaljujem :)
 
Član
DSC_0297.jpg DSC_0294.jpg DSC_0289.jpg Sticker Bomb na poklopcu za rezervar. Nove plave LED u intrument tabli, plave LED pozicije, i komplet osvjetljenje auta izmjenjeno u LED.
 
Član
Pregledah garazu, lijepa astrica! Samo nisam bas ljubitelj osvjetljenja ovog tipa, bijele su mu bolje "lezale" :) Kakve bezobrazne felne, malo u pod i to je to ;)
 
Član
DSC_0279.jpg Hvala druze, a na tome sad radim. Danas vadim plave vracam bijele LED aBd. u pod ide definitivno cim sunasce grane, i fele falcare danas idem montirati da vidim kako ce ispasti, mana im je samo sto su 15'ke da mi je vece al eto ako "legnu" dobro ostavicu ih pa poslije opet vece traziti.. bile su ove u opticaju ali polako odustajem od njih nisu mi TO-TO :/
 
Član
Hvala Drago, danas nove probao i opet fali col-ova xD ali dobre su nema sta :)DSC_0329.jpgDSC_0329.jpg DSC_0327.jpg
 

Prilozi

  • DSC_0333.jpg
    DSC_0333.jpg
    363,2 KB · Pregleda: 8
Top