Astra G

Astra G

Član
hehehe nije folija, plastika tako uradjena, meni se svidjaju isto, daju nekako posebnu vibru :)
 
Član
Evo da ti i ja pošaram po garaži :p Lijepa Astrica :D (Y) mada ja ne volim inace chrom dijelove na autu hehhe tako da mi se bas i ne svidjaju retrovizori .... mada danas sam te sreo ono i lijepo izgleda nije ruzno :D ove diode po meni ne bi trebalo stavljati... nekako mi vuku na seljo tuning ... :S ne znam... opet ono stvar ukusa :D naslonjač ja imam ovakav kod sebe(mislim da ga ne bih nikad kupio da nisam dobio na poklon), da je neki super extra nije, ali ja sam onako zadovoljan :)

Zelim puno srece u daljem radu !!! :D :woot:
 
Član
Eh a opet meni retrovizori bas gotivni xD nisam ni ja za chrom al ovo mu realno i ne stoji lose, tako da cu probati iskombinovati neke stvari, nista previse :D a diode od kako sam postavio, NOVO AUTO :D one zute su vala prevazidjeneeee jao da samo znas koja razlika, kako je gotivnije, bijele sam ubacio, nije velika razlika ali eto modernije mnogo, a od naslonjaca sam evo pravo odustao :D poslusacu vas... :D:D:D:D:D:woot:

Hvala brate, takodjeeee!!! :D
 
Ne , jer su premale , zasto 15ske? Koje god 15ske da uzmes ako nemaju jota da je razvale izgleda ce ruzno a hladno mozes staviti 16ske ako te strah babinih prica kako steti i slicno
 
Član
pa previse mi je to, ionako je tvrda i visoka jos to bio bi ko u konjskim kolima, jedino sa gewind.ama, a i poskupe su 17ke u ove se nekako uklapam...provjericu ovih dana ove 16.ke pa javim sta i kako :)
 
Fina astrica, nema sta. Slozio bih se sa Harli-jem, gledaj da uzimas originalne stvari, al ono, svako ima svoj ukus i bira sta hoce ;).
sto se tice naslona, potrazi od Bertonke, ima ga dragon na svojoj astri. mozes vidjeti i od vectre B, imao sam priliku vidjeti ga uzivo u astri i djelimicno se dobro uklapa ali je po pitanju funkcionalnosti prekratak.
Sto se tice centralne konzole, pogledaj kod mene kako sam ja uradio. Vidim da si pitao za ulje, uzmi GM-ovo 10w-40, nije skupo, a ipak je Opelovo :D
Svidjaju mi se retrovizori, zanimljivi. Sredices ti Asterixa, samo naprijed.
 
Član
Hhehehe Hvala ti Drago puno, sad se predomisljam da li da uzmem ove felge ili da cekam proljece da mi ne stoje? A za konzolu bas trebam neki primjer ili savjet i od tebe sam i vidio ovu sjajnu crnu pa me zanima kako si je i kojim postupcima prefarbao, i zasto nisi citavu uradio (ja kontam mozda citavu)? Maglenke takodje trazim orginalne, taj LIP sportski ako nadjem uhh on ti je predobar :D moram ukloniti znakove nazad i taj naslonjac visee...gledao sam vec na jednom otpadu kod JEGER1-A na PIK.ba i nema kaze rijetko ko to ima da prodaje. :/ hvala jos jednom, aBd. pomalo sredjivamo, a BTW tvoja je TOP :)
 
ove felge sto si kacio ovde sa pik-a , fino izgledaju a i nisu skupe.Ako se ima mogucnosti, uzimaj nema se sta cekati, taman ih preko zime sredis,msm.ofarbas itd. Sto kaze dragon, potrazi i 17-ke felge, i ja sam u potrazi za njima, nece to biti toliko tvrdo sa njima.
Za farbanje konzole, poslacu ti PP poruku da ti ovde nesaram garazu. Meni se svidjelo ovako, tako da je nisam skroz ofarbao. Za maglenke i lip, isto cu ti odgovoriti u PP. Na pravom si putu, ispasce ovo fina astra i samo lagano.
 
Član
Ma nesto sam pesimistican sto se tice fih "velikih kotaca" :/ ne znam zasto,ali kao da se bojim da trapove ne unistim, jer me mnogi strase sa tim :S ...ove su super i nisu skupe malo su ostecene od trotoar tj. jedna ili dvije ali ne tesko, mogle bi se uraditi lako, one su mi vise "RACE" dok se meni visee svidjaju one sa falcom nesto poput ovoga, http://www.pik.ba/artikal/6636460/alu-felge-allu/ poslao sam mu ponudu pa cemo vidjeti ofarbao bi petokraku a ispolirao falc da bi dobio slicno ovome579121_403056029816582_684844824_n.jpg

pozzz
 
Top