Astra G

Astra G

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fakat j edobra, po meni jedna od najboljih kombinacija crno-zuta! Ali pored ovih stopki sto su mi zasmetale, upada mi u oci ova zadnja sajba kako je naljepljena folija, ovo kao prozorce :D bolje da ti zadnja sajba nije ni zatamnjena :D
 
Član
legionar je napisao(la):
Fakat j edobra, po meni jedna od najboljih kombinacija crno-zuta! Ali pored ovih stopki sto su mi zasmetale, upada mi u oci ova zadnja sajba kako je naljepljena folija, ovo kao prozorce :D bolje da ti zadnja sajba nije ni zatamnjena :D

ma skidam skroz folije...to sam ja nesto lijepio i nisam dobro...
 
Član
zlaja_ je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Fakat j edobra, po meni jedna od najboljih kombinacija crno-zuta! Ali pored ovih stopki sto su mi zasmetale, upada mi u oci ova zadnja sajba kako je naljepljena folija, ovo kao prozorce :D bolje da ti zadnja sajba nije ni zatamnjena :D

ma skidam skroz folije...to sam ja nesto lijepio i nisam dobro...

bolje je.. ili skroz zatamniti ili nikako ;)
 
Super Moderator
meni je fino kad auto ima folije samo izgleda da su tvoje pretamne al stoje dobro.. koliko je ovo %
ja ne bi diro folije nek stoje :D il stavi neke svjetlije :lol:
 
Član
normala je napisao(la):
Dobra astra svidja mi se :icon_smile: jesu ovo one felge kao na OPC ???

nisu kao na OPC...ovo su kod mene schmidt-ove felge.....

ove folije sam ja sebi radio pa nisam nesto najbolje uradio...tako da cu ponovo raditi ali cu otici kod nekog dobrog majstora sto radi...pretamne su bas,navece se nista nevidi...naprijed sam vec skinuo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top