Astra G

Astra G

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Model: Astra G
Motor: 1,6 16V
Godina: 2001
Felge SCHMIDT VN LINE 9J/16...Gume pirelli P ZERO 215/40/16...angel eyes farovi i xenoni...H&R opruge...maska bez znaka...ugradjen je seqvent plin...
malo imam posla oko prednjeg branika trebam ga malo ofarbati,pa cu i usput i obrvice staviti...imam i komplet body kit u garazi ali mi se nestavlja preko zime...pa cemo to na proljece raditi sve...toliko za sada...

evo slikice....



Bice jos slicica...
pozz
 
Član
joj ubij me... ako ovu astru nisam danas vidio.... na ulazu u sarajevo... oko 13h ili je mozda neka slicna bila....
 
Član
bulex je napisao(la):
joj ubij me... ako ovu astru nisam danas vidio.... na ulazu u sarajevo... oko 13h ili je mozda neka slicna bila....

to sam ja bio...samo je jedna ovakva astra u bosni sa ovom bojom:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:..hehehe
ja jos nisam nigdje vidio istu....cesto budem u sarajevu pa je zato mozda vidjate....

Spico007 je napisao(la):
Aaaaa,stigap si i ti ovamo.Neka te ,neka.Autic,kao sto sam i rekao,prava mjera...

ma odavno hocu da se registrujem a sve nesto zaboravim...pa et nadje se vremena.....

ma gdje cu je farbati u crno...ja je uzeo zbog ove boje sto mi se svidila.....ma ima nekih sitnica koje trebam srediti ali polako nema se bas puno vremena....ali sredice se uskoro sve.......
 
nisam neki velik ljubitelj i fan opela ali uvjek volim vidit fin primjerak kao što je ova astra fino izgleda [/u]
 
Super Moderator
najbolje od svega su ti gume ;) ja poludim kad ih vidim :lol:

astra je super a ovaj 1.6 16v je bjesan u ovoj astri vozio sam se u ovakvoj samo 98 godiste i ide stvarno super...

;)
 
Član
ma nebi nista da diram stopke svidjaju mi se i ovako sto sam ih malo zatamnio....ma solidan motor,nije nesto jak al dobar je...
 
Legend
vidio sam je nekoliko puta po sarajevu i u tuzli ako se ne varam
lijepo auto izgleda, drama
[/align]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top