Astra G zamjena originalnog kasetofona

Astra G zamjena originalnog kasetofona

Član
ja sam to isto dugo trazio. postoje vec navedeni pleyeri gore koji podrzavaju komande sa volana, a displey onaj gornji ti radi samo na fabrickom kasu, mislim da je nemoguce naci zamjenu. jedino ti ostane vrijeme i datum.

A moras za vadjenje imati vilice za blaupunktov kas. ako nemas savij krucu malo zicu i napravi dva slova U, i zabodi u one rupe, onda uzmi kao drsku i sa obe ruke, lagano vuci ruku prema ruci i onda napolje, ako ne mognes pitaj opet da ti bolje objasnim;)

Moj savjet je iskreno da uzmes sebi neki fin pleyert koji nije upadan, da ti se poklapa sa osvjetljenjem u autu, u crvenoj ili narandjastoj boji i jednostavno ga ubacis na mjesto fabrickog, postedit ces sebe dosta mukai prije svega ustedit ces dosta novca, a uzmes cd sa daljinskim i komande ti i ne trebaju.
pozz:icon_smile:
 
Početnik
alpine CDE101RM akcijska cijena 270KM, podrzava komande na volanu koj mozes naknadno dograditi.

Radio ima CD mp3 USB AUX 1par RCA 12 mjeseci garancije.-

72219543_2-ALPINE-CDE-101RM-COMO-NOVOFACTURA-E-GARANTIAUM-MES-DE-USO-4X-50W-Vila-Nova-de-Gaia.jpg
 
Član
prijatelj pre par dana kupio alpine CDE101RM...sve pohvale za isti,a i kad uzmes u obzir cijenu best buy... ;)
 
Hvala svima puno na pomoći. Muha, ovaj player zaista izgleda dobro, vjerujem da tako i zvuči, ima podršku za komande na volanu, a nije puno para, za ovakav bih dao te novce, hvala na preporuci... Ovih dana bih trebao u kupovinu, pa ćemo vidjeti šta će na kraju ispasti... Pozz svima.
 
Top