Astra G -trza u voznji

Astra G -trza u voznji

Član
Little Dragon je napisao(la):
majke mi isto dejavu , isto sam uradio , otisao u Opelov servis i sjeo maistor i vozio je rniko nije vjerovao i onda je poceo dernek. Eto jedina je razlika sto se meni taj kljuc palio sto kod tebe znaci da nije nijedan skuplji elektricni sklop jer svaki ima senzor na sebi i na tabli bi odma prijavilo , znaci neka je sitnica u pitanu sto ga ebe

a možda je neko ranije čupao/zatvarao ili na neki treci nacin mehanickim putem gasio lampicu :icon_question:
pa nju elektronika upali al nigdje ne svijetli :D
 
sumnjao sam ja na tu elektroniku pumpe, ali je odskora prestalo trzati, tako da nisam nista ni dirao, da ne ureknem,sad ide bez problema :123:
A pale se sve lampice na tabli kad dam kontakt.tj.ono standardno,test,pa se pogase pojedinaco,i ostanu da gore akumulator i ona sa ventilatorom,temp,ili vec sta je. kad mi je bio otisao senz.radilice , gorila je lampica za gresku elektr. , tako da znam da je ona u funkciji ;)
 
Pozdrav druze. Imam isti problem kao ti. Da li si mozda u medjuvremenu resio problem ili se jos uvek boris sa istim?
 
Procitao sam vec tu temu, ali se nisam prepoznao u njoj, kao u ovoj koju je drago.typ81 opisao svoj problem :S
 
Član
kod mene je crkla elektronika pumpe, samo stalo auto, vergla, nece da upali... 400 KM bilo da se prelemi u Opel servisu u Zenici i evo vec pregazila 20-25k, nikakvih problema... trzanja nije bilo...
 
Top