astra g savjeti za kupovinu

astra g savjeti za kupovinu

Član
1.9 je fiatov motor koji se ubacuje u opela,mislim da on nema problema sa pumpom.
1.9 ima bruku problema
mozes procitati ovdje
http://www.honestjohn.co.uk/carbycar/vauxhall/astra-h-2004/?section=good
da se razumijemo ima svako auto mane, ali taj 1.9 mi bas ne uljeva pouzdanje.

definitivno sam za astru ali se ne mogu odluciti izmedu H i G
zao mi davat pare na H jer ce mi vozilo stajati pred zgradom
G ima malo pojacan lim pogotovo ova 2000 god. manje kosta tako da mogu prebolit da ga gledam pred zgradom.
G su starija vozila vjerovatno nema vise ni uvoza tako da bas moram otvoriti oci.

ako neko ima bas ocuvanu cakum pakum astru 1.6 16v ili 2.0 dizela po mogucnosti 4 vrata, siva/tamnosiva,svjetlo plava ili ona tamna narandzasta boja nek postavi koji slikicu, mozemo se dogovorit
tu sam u okolini sarajeva.
 
Član
1.9 ima bruku problema
mozes procitati ovdje
http://www.honestjohn.co.uk/carbycar/vauxhall/astra-h-2004/?section=good
da se razumijemo ima svako auto mane, ali taj 1.9 mi bas ne uljeva pouzdanje.

definitivno sam za astru ali se ne mogu odluciti izmedu H i G
zao mi davat pare na H jer ce mi vozilo stajati pred zgradom
G ima malo pojacan lim pogotovo ova 2000 god. manje kosta tako da mogu prebolit da ga gledam pred zgradom.
G su starija vozila vjerovatno nema vise ni uvoza tako da bas moram otvoriti oci.

ako neko ima bas ocuvanu cakum pakum astru 1.6 16v ili 2.0 dizela po mogucnosti 4 vrata, siva/tamnosiva,svjetlo plava ili ona tamna narandzasta boja nek postavi koji slikicu, mozemo se dogovorit
tu sam u okolini sarajeva.
Imam ja, ali nebi je dao da si "šenca" (što bi rekao Pupan)

Ima astri G sa eur4 motorom. To su mislim 2003-2004 god.

Mozes i astru H (ako ti se vise svidja od G) sa benzin motorom.

Send via Gameboy Color
 
1.9 ima bruku problema
mozes procitati ovdje
http://www.honestjohn.co.uk/carbycar/vauxhall/astra-h-2004/?section=good
da se razumijemo ima svako auto mane, ali taj 1.9 mi bas ne uljeva pouzdanje.

definitivno sam za astru ali se ne mogu odluciti izmedu H i G
zao mi davat pare na H jer ce mi vozilo stajati pred zgradom
G ima malo pojacan lim pogotovo ova 2000 god. manje kosta tako da mogu prebolit da ga gledam pred zgradom.
G su starija vozila vjerovatno nema vise ni uvoza tako da bas moram otvoriti oci.

ako neko ima bas ocuvanu cakum pakum astru 1.6 16v ili 2.0 dizela po mogucnosti 4 vrata, siva/tamnosiva,svjetlo plava ili ona tamna narandzasta boja nek postavi koji slikicu, mozemo se dogovorit
tu sam u okolini sarajeva.
Ljudi se zale na kvacilo,zamajac i swirl klapne,to crkava na svakom dizelu.Taj motor je izmislio svijet za sve ostale dizel motore koje je opel ikad imao,k'o kad nikad nije ni imao dizela kako treba do tog mjeta/cdti a.
 
Član
imal iko astru h 1.8 140 ks karavana, kakva je s potrosnjom?
kakva je u odnosu na 1.6 (sem sto je jaca podrazumjeva se)
poz
 
Član
navozao sam se ovaj i prosli mjesec ali nikako da nadem astru kako treba
neki dan sam isao gledat dizela 2.0 270.000 na satu, motor fino radi, vuce dobro, odvukli ga na servis ima sitnih popravki lezajevi i to, dijagnostika nije nista pokazala za pumpu
ali je limarija ostecena prednji i zadnji branik dobro ogrebani od nesto
na blatobranu takoder
ne znam koliko se isplati pravit tu limariju
 
Član
navozao sam se ovaj i prosli mjesec ali nikako da nadem astru kako treba
neki dan sam isao gledat dizela 2.0 270.000 na satu, motor fino radi, vuce dobro, odvukli ga na servis ima sitnih popravki lezajevi i to, dijagnostika nije nista pokazala za pumpu
ali je limarija ostecena prednji i zadnji branik dobro ogrebani od nesto
na blatobranu takoder
ne znam koliko se isplati pravit tu limariju

Na toj astri lezajevi nisu sitna ulaganja...neka su dva lezaja za zamjenu to ti je preko 300km..
 
Član
toliko dobrih astri na piku ti se patis da nadjes jednu :D Osim ako bas ne ides na nisku cijenu
pa jest niska cijena nema sta...
vise sam ciljo na servisnu, to mi je bilo bitno da je redovno odrzavana i da je radena bosch pumpa.
ehh sad limarija ili plastika je ostecena, nije nesto pretjerano ali eto... ako jedno valja ne valja drugo jbg...
prednji i zadnji branik je od plastike nadam se valjda nece biti problema sa hrdjom kasnije

Na toj astri lezajevi nisu sitna ulaganja...neka su dva lezaja za zamjenu to ti je preko 300km..
nisu lezajevi pardon nego oni neki aksijalni nesto... uglavnom oko 20KM mi rece
 
Član
U servisnoj sta pise tako ti je 100%,samo servisnu treba gledati....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Top