Astra G German Style

Astra G German Style

Član
@ljuboje izgleda mrsavo jer je na obicnim oprugama.... vidi slike pre,sa gevindama
nisam,sija mi rezerva vec 3 dana,nemogu se navici na beMzin... :lol:
 
Član
dobro je sve deset... ali ipak mislim da bi puno ljepše bilo da 50 profilom, lijepo će se opet moći zagevindati :)
 
Član
jbte..tek sad vidjeo temu...:icon_eek:

Aco, astra je perfektna, pogotovo sad kad si sredio konzolu i retrovizore..ipak je bolja mat crna na retrovizorima, kao sto si rekao -slaze se sa vizirom i krovom...;)

drugo, slikaj malo altenator, servo, i naljepnice na crijevima :D

ti detalji razvaljuju, novooo sve jbteeee.....:cool::cool::cool:

a sto se tice kilometraze...astru znam otkako je kupljena, kilometraza je originalna bez pogovora....drugo, vrhunski je odrzavana od strane Dragana....nadam se da ces tako i ti nastaviti ;)
 
Član
fala puki kralju ;)
naravno,redovno odrzavanje,pranje,sminkanje i ova astra ce dugo izgledati ovako.... znas i sam kakav je golf bio,tako da ne trebas da sumnjas :cool:
 
Član
Astra je predobra :cool: ja ti vjerujem kilometražu :icon_biggrin: vidi se da je novo. Čuvaj je nema ih puno da su pojava na cesti ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
Extra stvarno:cool:

P.S. Jesi li to isao do Bijeljine na tankanje goriva :lol::D

redovno vidjam starog passata karavana, SM table, zana vozi, predje granicu na prvoj benzinskoj sipa 2 bureta od po 200l goriva i vraca se :D
 
Član
a jbg,SM table (stare,one manje) obuhvatalo pola srema.... tako da je mozda tu blizu,a mozda ne,ko ce ga znati...a da je razlika u ceni,jeste :123:
 
Član
jeb't,stvarno je lijepa samo nastavi kako si krenuo ;)
btw,Hastre preuzimaju forum :D :cool:
de mi reci koje su marke gewinde? koliko ih dugo imaš? imas li kakvih problema sa njima? navodno ove marke tipa Raceland,Ta technix,FK nekvalitetne pa nakon odredjenog vremena zapeknu gewinde ne mogu se odvrnuti i slicni problemi...
 
Član
Hvala puki :)

A ne znam koja je marka,dobio sam ih sa autom... pa znas kako,sve u svemu ne treba ih voziti zimi....ja se trenutno vozim na oprugama fabrickim,pa cu na prolece da stavim gevinde... a inace,ni jedne se ne mogu tek tako s**ati ako ih cuvas...

imao sam priliku da vidim,kad sam hteo kupiti polovne za moju dvojku,nisu imali kljuceve pa zavrtali sa klestama,sribali sav navoj... eto je vec namerno :icon_rolleyes:
 
Član
aleexis je napisao(la):
Hvala puki :)

A ne znam koja je marka,dobio sam ih sa autom... pa znas kako,sve u svemu ne treba ih voziti zimi....ja se trenutno vozim na oprugama fabrickim,pa cu na prolece da stavim gevinde... a inace,ni jedne se ne mogu tek tako s**ati ako ih cuvas...

imao sam priliku da vidim,kad sam hteo kupiti polovne za moju dvojku,nisu imali kljuceve pa zavrtali sa klestama,sribali sav navoj... eto je vec namerno :icon_rolleyes:

ima i toga,svaka cast jos jednom,pazis je pravo,naveo si me na razmisljanje u vezi gewindi :D
 
Top